Better Call Saul - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
3.Sezona başlıyorum.Acayip akıyor. Bu arada Chuck kadar şerefsiz bir kıskanç psikopat daha görmedim hayatımda. Bakalım, belki de fikrim değişecek izledikçe ama söylenildiği gibi BB'de Skyler White ne ise burada da Chuck o bence. Antipatiklik hususunda yarışırlar. Mike şu an Salamancalara düşman gibi ama yolları tam olarak ne zaman kesişecek , Gus Fring'i tekrar görecek miyiz merakla bekliyorum

3.sezon 2.bölümde Gus reisi ilk defa görüyoruz. Duygulanmamak elde değil. 3.sezon ilk ikisine fark atacak gibi gözükmekte

4.sezon bitti.Lalo Salamanca denilen BB'de hiç karşılaşmadığımız bir herif diziye dahil oldu. Hector'un bir başka yeğeni daha...
Mike 'ın peşinde dolanıyor şimdilik ama sonu pek iyi olmayacak tahminimce. 5.sezona başlıyorum. Son sezonun vermiş olduğu bir hüzün var.
Her neyse...
Chuck ile ilgili düşüncem belki ileriki bölümlerde değişir demiştim. Aynı cümleyi BB'de Skyler için kurmuştum ama o kevase ile ilgili düşüncem hiç değişmedi. Chuck'ın trajik , yalnız ölümünün içimi burktuğunu belirtmeliyim ama.

4.sezon bitti.Lalo Salamanca denilen BB'de hiç karşılaşmadığımız bir herif diziye dahil oldu. Hector'un bir başka yeğeni daha...
Mike 'ın peşinde dolanıyor şimdilik ama sonu pek iyi olmayacak tahminimce. 5.sezona başlıyorum. Son sezonun vermiş olduğu bir hüzün var.
Her neyse...
Chuck ile ilgili düşüncem belki ileriki bölümlerde değişir demiştim. Aynı cümleyi BB'de Skyler için kurmuştum ama o kevase ile ilgili düşüncem hiç değişmedi. Chuck'ın trajik , yalnız ölümünün içimi burktuğunu belirtmeliyim ama.

chuck da skylar da müthiş karakterler heis yani 3 değil 4 boyutlu gibi

Üst Alt