Better Call Saul - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu arada Abuzer Kömürcü demişken Muhammed Cangören ve Bryan Cranston aynı filmde oynamışlardır. Argo filminde aynı seti paylaşmışlar. Bu gereksiz bilgi de bir köşede dursun şöyle.

Kanserli eşini aldat
Acı çekmesi için bunu çok rahat ve şerefsiz bir biçimde yüzüne karşı itiraf et
Üstüne adamı delirtmek için altına yattığın herife kocanın paralarını çalıp götür.

Skyler White dizi/film dünyasının en büyük orospularından biridir.

Hall of bitches

In Defense of Skyler White | Project Fandom

UvGnJArEClaq3y4S-636410018288434314.jpg
500-days-of-summer-zooey-not-interested.jpg
update
1*gZwgg9x-dZTd37z9MZGfrw.png

Hamileyken ortada kaldığında ona sahip çıkan Ryan abimizi üzen. Sonrasında hamile haliyle ortada bırakan herife geri dönmek için Ryan abimizin hayatını ..ken bu ablamızı da 5e yazıyorum

adi herifin tekiydi yav. bi ona birde walking deaddeki carla uyuz oluyordum
carlın anasıda az hayırsız değildi ayrıca

üstat liste nasıl? eklenecek başka isimler gelmedi aklıma.

Bu Krazy-8'in olayını anlamadım ben tam.
Bb'de ölümünden sonra DEA için muhbirlik yaptığı söylenmişti. Ama Better C.Saul'da Lalo'nun isteğiyle Gus'ın para hattını polise bildirmişti. Bu durumdan Kartel memnundu halbuki.
Yani aslında Krazy-8 muhbir gibi görünüp hala Salamancalar için çalışıyordu demek ki

Bitti.
Sanırım 6.sezon final olacakmış 😔
Lalo'nun sonu nasıl olacak merakla bekliyorum . Ailesinin katledilmesi üzdü ama...
Saul ve Kim de Howard'ın ayağını kaydıracaklar büyük ihtimal . Son sezon Lalo-Gus çekişmesi ve Sandpiper davasını anlaşmaya zorlamak için Kim &Saul ve Howard arasında geçen olaylar ile bitecek sanırım. Kim ile Saul'un yolları nasıl ayrılacak bunu da merak ediyorum.
Bb karakterlerinden bir dizi daha çıkar mı dersiniz ?
Bu arada El Camino'yu izlemeyi unutmuşum son noktayı onunla koyacağım şimdi

Bitti.
Sanırım 6.sezon final olacakmış
Lalo'nun sonu nasıl olacak merakla bekliyorum . Ailesinin katledilmesi üzdü ama...
Saul ve Kim de Howard'ın ayağını kaydıracaklar büyük ihtimal . Son sezon Lalo-Gus çekişmesi ve Sandpiper davasını anlaşmaya zorlamak için Kim &Saul ve Howard arasında geçen olaylar ile bitecek sanırım. Kim ile Saul'un yolları nasıl ayrılacak bunu da merak ediyorum.
Bb karakterlerinden bir dizi daha çıkar mı dersiniz ?
Bu arada El Camino'yu izlemeyi unutmuşum son noktayı onunla koyacağım şimdi

Ya Kim Saul'u terk edecek uğraştığı adamların çok tehlikeli olduğu ve korku dolu bir ilişki istemediği için.

Ya da Kim artık nasıl olur bilmem ama ölecek.

Ilginçtir mesela Lalo nun BB de adı çok kısa da olsa geçer ama Kim'in adını duymamışızdır veya varolduğuna dair birşey görmemişizdir. Muhtemelen BB yi yazarken Kim diye bir karakter aklında yoktu Vince Gilligan'ın. Saul bayağı ilgi görünce bu dizi de ortaya çıktı Kim, zaten BB de Saul'un özel hayatı hakkında fazla birşey bilinmiyor.

sent via GSC

Üst Alt