Better Call Saul - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
bende herifi ilk gördüğümde bu kimdi lan dedim sonra imdbye baktım orjinal herif başkasıydı. ve daha iyi bi karakterdi bu bölümdeki eleman biraz daha silik idi. meğer bob o kalp kırizi geçirince orjinal herif başka bişi film ettiğinden ben gelemem demiş yeni herifi bulmuşlar. fena bölüm diyildi özetnen

heralda jimy tutuklanacak. kodesteyken kimle nihai bir sohbet gerçekleştirecek camlı telefonlu. ve bu şekil bir son olacak. walt ve jesyli sahneyi nötür olarak değerlendirdim. mike ermantrotla olan sahne ise güzeldi. dizi bitmeden chuckla son 1 sahne ise bizi fevkalade mest eder... imho tabi.

heralda jimy tutuklanacak. kodesteyken kimle nihai bir sohbet gerçekleştirecek camlı telefonlu. ve bu şekil bir son olacak. walt ve jesyli sahneyi nötür olarak değerlendirdim. mike ermantrotla olan sahne ise güzeldi. dizi bitmeden chuckla son 1 sahne ise bizi fevkalade mest eder... imho tabi.

bence tutuklanacak ve avukati kim veksler olacak. ermantraut hank hk. hic bisey anlatmamasi tuhafti zira en onemli detay o

Kanser hakkında konuşurken yaptığı göndermeler güldürdü

Pinkman çok sırıtmış yav hem yaşlandığı belli oluyor hem de baya olgun görünüyor konuşması falan hiç toy pinkman havası vermedi bana 🤣

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt