Beyaz Futbol & Derin Futbol | Beyaz TV | Arşiv - Sayfa 1178 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beyaz Futbol & Derin Futbol | Beyaz TV | Arşiv

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bu dingilleri izlemiyorum artık, hepsi acayip antipatik geliyor, hele ertem ve ahmet cakar hic çekilmiyor.

bunlarin yan sanayi aspor'u izliyorum, erman toroglu, levent tüzemen, turgay demir baya eglenceli oluyor ve en azından futbol tartisiliyor.

Sinan Engin ve Ertem Sener Beyaz futbolu maalesef, BJK TV ye cevirdi. Zamaninda, Dursununa bilezik satan penguin, Aziz yildirima mafya babasi diyen.

Amaaa Fikret Ormani bir laf edersen, Sinan engin hemen '''Bosoktos boskonona boyle lof odomosiniz diye laf eder.

Program 0

Sinan Engin ve Ertem Sener Beyaz futbolu maalesef, BJK TV ye cevirdi. Zamaninda, Dursununa bilezik satan penguin, Aziz yildirima mafya babasi diyen.

Amaaa Fikret Ormani bir laf edersen, Sinan engin hemen '''Bosoktos boskonona boyle lof odomosiniz diye laf eder.

Program 0

Sacmalik. Caplarinin yettigi herkese gider yapiyorlar. Ahmet Cakar ve ROK fikrete matkap demisti mesela.

Onlarin isi Iyi polis-kotu polisi oynamak. Iyi polis her zamanki gibi ertem ve sinan. kotu polislerde ahmet cakar ve rok.

Amac ahmet cakar ve rokla veya gokmen tipli adamlarla karsidakinin damarina basip malzeme cikarmak.

Ertem ve sinanin gorevide iyi polisi oynayip avi elden kacirmamak. hatta tutmak. sirin gozukmek.

olabilir ama çok komik de yorumlar yapıyor :)

Daha bir kere bile GS hakkinda olumlu bir sey dedigini duymadim. Hep kotu haber tellalligi. CEZA GELECEK. YANDINIZ. UEFA KAPIDA.
BORC GIRTLAGA KADAR. hep yarin GS batacakmis ve bizi hep o uyariyor ayaklarinda.. Emin olun hepsi icinden gecen seyler. Olmasini istedikleri. Temennileri. Adam acik kitap. Elleri ayaklari vucut dili cok kotu. Fesat.

%100 eminim.

Daha bir kere bile GS hakkinda olumlu bir sey dedigini duymadim. Hep kotu haber tellalligi. CEZA GELECEK. YANDINIZ. UEFA KAPIDA.
BORC GIRTLAGA KADAR. hep yarin GS batacakmis ve bizi hep o uyariyor ayaklarinda.. Emin olun hepsi icinden gecen seyler. Olmasini istedikleri. Temennileri. Adam acik kitap. Elleri ayaklari vucut dili cok kotu. Fesat.

%100 eminim.
bjk icin kamp döneminde söyle bir yorum yapmisti: "kamp dönüsü negredo ve larin'i otelde unutsalar, senol hoca nerde bunlar demez"

baska bir gün de bjk'li bir futbolcu icin: birak yedek kulübesinde oturtmayı, otobüste yanımda oturtmam bunu"

:asd:

Baskanin ROKcu olmasi sahsimi keyiflendirdi

Yalniz ben boyle bile bile yaptigi laf oyunu vari mustehcen sakalardan ziyade surpriz ani trollukleri tercih ediyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt