Beyaz Futbol & Derin Futbol | Beyaz TV | Arşiv - Sayfa 1179 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beyaz Futbol & Derin Futbol | Beyaz TV | Arşiv

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kökeninde bosnaklik olan bir Türkiye Cumhuriyeti Vatandasi olarak, Sayin Rasim Ozan Kütahyali´ya karsi yapilan büyük linc girisimini kiniyorum. Türkiye Cumhuriyeti Tarihi´nin kara bir lekesi olarak duran o karanlik geceninin magduru olan Sayin Rasim Ozan Kütahyali Beyefendi icin iade-i Itibar talep ediyorum.

rasim-ozan-kutahyali-kolbein-sigdursun-sporx_9663217-2620_640x360.jpg

Rasim buyuk eseklik etti , her turlu belalti espriye goz yumuyorlardi biraz da asporun gucunden oturu ama belirli bir milleti veya toplulugu zikredinca kacinilmaz son oldu , bunun baska ornekleri de cokca vardir

Fakat inanam vardir inanmayan vardir , o gun kendisine yapilan sacma sakanin etkisi olabilir bu iste

Dikkat ederseniz bu adam senelerdir her edepsiz lafi eder ama hic bir irk , toplululuk , millet veya toplulugu agzina almazdi igrenc laflar ederken , demek ki o gun ilacli gazozu icince konsantrasyonu kaybedip duracagi yeri bilemedi

Surekli o kurmacaydi filan deniyor ama emin misiniz ? Belki de benim dusundugum gibi hakkaten ilacli mesrubati icirdiler adama , o da isin geyigine kapilip studyoya donunce sacmaladi

Suradan belli , soyledigi sacma sey bilinmeyen aptal saptal bir ifadeydi , kafasi yerinde adam onu soyler mi ? Nereden aklina gelir ki bir insanin

Genel bir sey olur , mesela ne bileyim down sendromlularla dalga gecer , hakan hepcan gibi bir zenciye maymun vs der anlarim . Gaf derim . Ama soyledigi asiri sacmaydi

Bilmiyorum ama o donem hocaya sitem etmeyen mi vardi? Birakip gidisi gercekten nahostu. Gittigi yer ve verdigi pozlar da mide bulandiriciydi.
Kim gitmiş?

Adam antrenmanda kovulduğunu unutmayalım lütfen. Kahpece sırtından vuruldu ki bu operasyonda bu rok baş rol oynadı Aysal'ın SMS lerini canlı yayında servis ederek.

Sonra hocayı devamlı küçük düşürücü yorumları olmuştur. Roku ciddi alınacak bir figür değil ama bu olaydan sonra bunu yalayan net terim düşmanıdır bence.

Ha konuyu bilmeyenler olabilir tabiki senin gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt