Bilbao İle Rövanş Maçı TT Arena’da


7937-5H2T4C5F.jpg
Takımımızın UEFA Avrupa ligi Play-Off Turu’nda İspanya’nın Athletic Bilbao takımıyla 25 Ağustos 2011 Perşembe günü oynayacağı rövanş müsabakasının yeri kesinleşti. Buna göre söz konusu karşılaşma belirlenen tarihte İstanbul Galatasaray Türk Telekom Arena Stadı’nda oynanacak.Bu vesileyle talebimizi değerlendirerek olumlu görüş bildiren Galatasaray Kulübü’nün başta Sayın Başkanı Ünal Aysal olmak üzere tüm yönetim kurulu üyelerine anlamlı jestleri ve anlayışlı tavırlarından dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz. 
Cevap: Bilbao İle Rövanş Maçı TT Arena’daBence bir mahsuru yok. Bizim yöneticiler uygun görürse oynayabilirler. Maddi zarar olursa, Trabzon yönetimi gerekeni yapar. Trabzonun ülkemiz için gruplara kalması lazım. Bu gidişle şampiyon olan takım eleme yaparak ŞL ligine gitmek zorunda kalacak.
 
Cevap: Bilbao İle Rövanş Maçı TT Arena’dabunlara verirsek herkez isteyecek bunlara verdiniz bize niye vermiyorsunuz gibisinden.uzak dursun hamsiler bize terörist gözüyle bakiyorlar adamlar resmen forumlarinda.
 
Cevap: Bilbao İle Rövanş Maçı TT Arena’daİyi olur mutlaka oynasınlar zaten.

Stada zarar vermedikleri sürece problem yok, en azından puan getirirler belki sayemizde.
 
Cevap: Bilbao İle Rövanş Maçı TT Arena’daYandık he yakında iyi ki stad yeni, herkes gelip burada oynamak istiyor. Yakında Bankasya playoffları, Türkiye Kupası finali, İstanbul liseler arası futbol şampiyonası vs. diye gider.
 
Cevap: Bilbao İle Rövanş Maçı TT Arena’daZarar gelirse faturayı karşılarlar. Ülke için düşünüyorum. Şampiyonluğun bir önemi bu gidişle kalmayacak. Bu arada çokta yüz vermemliyiz. Sakın bjk'ye lig maçları için falan izin vermesinler.
 
Cevap: Bilbao İle Rövanş Maçı TT Arena’daBilet fiyatlarını düşük tutmadıkları sürece sorun yok.Hasılat üzerinden anlaşıp biletleri 3 kuruşa verirlerse dolsun stad diye ipini koparan gider.İçine ederler stadımızın.

Yeni aldığı oyuncağını koruyan çocuk psikolojisi:q
 
Cevap: Bilbao İle Rövanş Maçı TT Arena’daBir maçla birşey olmaz.Zarar olursa karşılarlar.Yeni oyuncağı olan çocuklar gibi sızlanmanın anlamı yok.
 
Cevap: Bilbao İle Rövanş Maçı TT Arena’daSaçmasapan konserler yapılacağına ülke yararına bişeyler yapsınlar. Ne güzel bir olay. Trabzon oynasın işte.
 
Cevap: Bilbao İle Rövanş Maçı TT Arena’daOlaya yanlış bakıyorsunuz.Bir kere izin verdikten sonra bu olayın gerisi gelir.
 
Cevap: Bilbao İle Rövanş Maçı TT Arena’dabilet parasını fifty fifty paylaşırız.liverpool maçındaki gibi bilet fiyatları olursa bi 500bin dolar gelir heralde.:077:
 
Cevap: Bilbao İle Rövanş Maçı TT Arena’daSaçmasapan konserler yapılacağına ülke yararına bişeyler yapsınlar. Ne güzel bir olay. Trabzon oynasın işte.
Şunu diyorum işte, Bu gidişle 2,3 yıl daha ŞL ligine gidemeyiz. Busenede hüsran olursa, Şampiyon olan takım eleme yapacak. İsterse stadyumu yıksınlar.. Mecbur zararı karşılayacaklar. Ülke için büyüklük yapalım.Yanlız bjk stadyumu yıkarsa, Oda Avrupa kupası maçlarını Arenada oynamak isteyebilir. Yüz vermemeliyiz.
 
Cevap: Bilbao İle Rövanş Maçı TT Arena’daZararın ödenmesi şartıyla oynasınlar. Başka isteyen de olursa 'kritik AVRUPA maçlarına izin veriyoruz sadece' deriz.
 
Üst Alt