Bilbao İle Rövanş Maçı TT Arena’da - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bilbao İle Rövanş Maçı TT Arena’da

Cevap: Bilbao İle Rövanş Maçı TT Arena’da

oynasınlar la bi kereliğine heveslerini alsınlar.taraftar tepkisi yoğun olur zaten ötesine izin veremezler.

Stad verilmesin sonra Trabzon'u yendiğimizde TT Arena'nın karşılığını Aslan aldı vs gibi başlıklar görürüz.

Bjk'de Avrupa kupalarını orda oynayacaksa bu iş olmasın. Hafta için onlar zeminin içine eder. Hafta sonu lig maçındada biz zorlanırız.

Ya anasını bellicekler koltukların olası bir elenme durumunda hayır kardeşim..

Bizim stat açılışımıza katılmayan, stadımız hakkında abuk subuk konuşan fesat Sadri'nin takımını istemiyorum ben. İstanbul'da tek stat TT Arena mı? Gitsinler İnönü'de oynasınlar. O da olmadı gitsinler başka ilde oynasınlar. Yüz vermeyelim şunlara.

Bizim stat açılışımıza katılmayan, stadımız hakkında abuk subuk konuşan fesat Sadri'nin takımını istemiyorum ben. İstanbul'da tek stat TT Arena mı? Gitsinler İnönü'de oynasınlar. O da olmadı gitsinler başka ilde oynasınlar. Yüz vermeyelim şunlara.
Böyle düşününce hak veriyorum. :b5:

fener şampiyonluğa gider GS alkışlasın denir, stat lazım olur GS versin olur, beşiktaş stat yapacak GS statta oynamalarına izin versin denir, işlerine gelen birşey olsa GS yapar denir ama GS birşey yapsa 17 takım birden karşı çıkar.gitsinler kayseride, izmirde, antalyada oynasınlar.

Beşiktaş'ta gelmesin. Trabzon'da gelmesin. Gelmeyin kardeşim. Sadece Milli Takım gelsin. Çapulcu dolmasın stadımız. Ne kadar saygısız taraftar topluluğu var sahip oldukları yönetimler stadımıza sokmaya çalışıyor. Kadıköy'de bir kere böyle bir söylenti bile çıkmadı. Bir huzur verin ya.

salaklar daha önce nerdeydiniz

benfica maci orda oynansaydi belki turlardiniz

ama nerde

mahsuru yok

biz fenerbahce degliz

lig olsa baska olurdu da

ama bizim felsefemiz türk olmayan takimlari yenmektir

trabzona bu konuda yardimci oluruz

sorun yok

benim anlamadıgım şey şu tromso bıle kendı sahasında oynarken ve uefa krıterlerıne uyarken stadları avnı aker nasıl uymuyor*

Aslında rizede oynayabilirler.. Rize'nin stadyumu yeni yapıldı. Uefa izin verebilir. Hem Trabzona daha yakın, taraftar sıkınıtısı olmaz.

Lig veya kupa maci olmadigi sürece bence bir mahsuru yok. Avrupa'da ülke olarak basarili olmamiz bizim de yararimiza olur.

Bize ne arkadas ya. Gitsin baska yerde oynasinlar. O stada o macta zarar gelse sorumlusu kim olacak???

Üst Alt