Bild: "Galatasaray'dan Diego'ya 10 Milyon" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bild: "Galatasaray'dan Diego'ya 10 Milyon"

Cevap: Bild: "Galatasaray'dan Diego'ya 10 Milyon"

Yalnız önem sırası kesin bir şekilde sol açıkta demek yanlış. Sol açık transferi yapsak, Diego tarzı bir adam lazım olacak, Diego gibi birini alsak, sol açık lazım olacak. %50 diyorum ben. İkisi de hayati önem taşıyor. Tabi Terim'in tam olarak nasıl bir sistemle oynadığını bilemiyorum, lig başlasa daha net yorum yapılabilir.
Bence sol açık daha önemli %60 %40 diyeyim.Çünkü sol açıkda aydın-Kazım-Engin,bütün sezon böyle girmez.Düşünsene,Diego topu getirecek verecek arapasını engine ya da kazıma,bunlar topu tribüne gönderecek hem diego hemde biz çıldıracaz.

Öbür türlü,solda kaliteli bir adam ortasaha Melo-Selçuk-Yekta olursa daha iyi olur bence.

Podolski ile Diego arasında bir secim yapacak olsam maliyeti istisnasız ne olucaksa olsun Diego derdim. Engin bence biraz fazla kücümseniyor. Bu adamı kazanabilirsek Volkan ve gibileri yanında cıraklık bile yapamaz. Tek sorun bu adamın bir alternatifinin olmaması. Fatih hoca Berkini de hazırlamıyor. Hic degilse Pino'yu tutsaydık.

Bence sol açık daha önemli %60 %40 diyeyim.Çünkü sol açıkda aydın-Kazım-Engin,bütün sezon böyle girmez.Düşünsene,Diego topu getirecek verecek arapasını engine ya da kazıma,bunlar topu tribüne gönderecek hem diego hemde biz çıldıracaz.

Öbür türlü,solda kaliteli bir adam ortasaha Melo-Selçuk-Yekta olursa daha iyi olur bence.

Diego olmazsa sol açığa gelemicek top, öyle de bir sorun var. Anca Keita gibi bir adam alacan ki -hatta son hamlesi daha iyi olanı- Diego'nun önemi azalsın. Diego gibi bir adam olmazsa hem sorumluluk alacak, hem oyunu yönlendircek, hem pas yapabilecek, hem adam geçebilecek hem patlayıcı gücü olacak vs vs vs gibi bir adam lazım ki o isim de tam olarak Podolski değil. Keita'nın biraz daha üst versiyonu lazım senin dediğine gelmek için. Poldi-Diego aynı anda gelse muhteşem olur mesela. Tabi ikisinin de aynı anda sahada da olması gerekir.

muslera

sabri eboue/ujfalusi servet balta

melo

selcuk engin

diego

elmander podolski​

tek kötü yanı ujfa veya eboueden biri yedek kalır. bunun haricinde bu kadro uçurur bizi.

Diego olmazsa sol açığa gelemicek top, öyle de bir sorun var. Anca Keita gibi bir adam alacan ki -hatta son hamlesi daha iyi olanı- Diego'nun önemi azalsın. Diego gibi bir adam olmazsa hem sorumluluk alacak, hem oyunu yönlendircek, hem pas yapabilecek, hem adam geçebilecek hem patlayıcı gücü olacak vs vs vs gibi bir adam lazım ki o isim de tam olarak Podolski değil. Keita'nın biraz daha üst versiyonu lazım senin dediğine gelmek için. Poldi-Diego aynı anda gelse muhteşem olur mesela. Tabi ikisinin de aynı anda sahada da olması gerekir.
Sol kanada bir tane daha türk alternatif bulmak lazım o zaman,volkan şeni alırlar heralde diego gelirse.Arshavin olsaydı cuk otururdu aslında.Hem sol açık oynuyor hem oyun kuruyor vs.

Sol kanada bir tane daha türk alternatif bulmak lazım o zaman,volkan şeni alırlar heralde diego gelirse.Arshavin olsaydı cuk otururdu aslında.Hem sol açık oynuyor hem oyun kuruyor vs.

Olay yine Arda'nın gidişine geliyor. O kadar kötü oldu ki. Terim'in de tüm planlarını bozuldu. Demiyim demiyim diyorum ama o kadar açık ki.

Olay yine Arda'nın gidişine geliyor. O kadar kötü oldu ki. Terim'in de tüm planlarını bozuldu. Demiyim demiyim diyorum ama o kadar açık ki.
Aynen.Ardanın gidişi,oyun planını,transfer planını,hatta selçuğu bile olumsuz yönde etkiledi.Arda gittikten sonraki 2 maçta selçuk pek iyi oynayamadı,tamam bunu hemen ardaya bağlayamayız ama Ardanın gidişine üzüldüğü-sinirlendiği kesin.

Sezon başında gitmiş olsa,sol açık da alınırdı oyun kurucu da alınırdı.Culio gönderilmezdi en azından.Arda kalsa,1 oyun kurucu 1 forvet tamam transferi kapatacaktık.Çoktan kapanmış olurdu bile bence gitmeseydi.

muslera

sabri eboue/ujfalusi servet balta

melo

selcuk engin

diego

elmander podolski​

tek kötü yanı ujfa veya eboueden biri yedek kalır. bunun haricinde bu kadro uçurur bizi.

Muslera

eboue ujfalusi servet balta

melo

selcuk engin

diego

Baros Kazim

boyle olur , zaten ya diego ya da podolski olur, ikisi fazla para.

Diego isterse ve oynarsa, efsane olur ve bir iki seneye aldigimiz rakama veya daha yukarisina baska bir takima gider.

Ama tabi isterse. :)

Yoksa gidecegi yer Rusya, Katar falan olur bizden sonra.

Avrupa'ya gitseydik Arda gitmezdi. Galatasaray'ın menfaatlerinden hep bahsediyordu ya hani, geciniz. Gelecek sezon'dan itibaren Galatasaray tekrar ayaga kalktıgında kenardan baka kalır. Neyse bizde böylelikle Metin'in, Hasan'ın, Hakan'ın degerlerini daha iyi anlıyoruz.

Avrupa'ya gitseydik Arda gitmezdi. Galatasaray'ın menfaatlerinden hep bahsediyordu ya hani, geciniz. Gelecek sezon'dan itibaren Galatasaray tekrar ayaga kalktıgında kenardan baka kalır. Neyse bizde böylelikle Metin'in, Hasan'ın, Hakan'ın degerlerini daha iyi anlıyoruz.

Arda'nin üstüne cok fazla gidiyorsunuz, Galatasaray'i ne kadar cok sevdigini hepimiz biliyoruz, 24 yasinda böyle bir teklif almisken, reddetmek mantiksiz olurdu.

Biraz objektif olup, onun yerine koymayi deneyebilirsiniz kendinizi.

Arda'nin üstüne cok fazla gidiyorsunuz, Galatasaray'i ne kadar cok sevdigini hepimiz biliyoruz, 24 yasinda böyle bir teklif almisken, reddetmek mantiksiz olurdu.

Mesele'de iste tam olarak orada ya. Galatasaray sevgisi. Arda öyle seyler söyledi ki Galatasaray icin, yeni bir Galatasaraylı efsane kaptan geliyor dedik. Benim buradan cıkardıgım Arda gercek bir Galatasaraylı'dır, fakat sarfettigi kelimelerdeki kadar Galatasaraylı degilmis.

Tek bir soru, CL'de olsaydık Arda yine Atletico Madrid'e gider miydi? Sonra'da konuyu mesgul etmeyelim.

Mesele'de iste tam olarak orada ya. Galatasaray sevgisi. Arda öyle seyler söyledi ki Galatasaray icin, yeni bir Galatasaraylı efsane kaptan geliyor dedik. Benim buradan cıkardıgım Arda cogu insan gibi bir Galatasaraylı'dır, fakat sarfettigi kelimelerdeki kadar Galatasaraylı degilmis.

Tek bir soru, CL'de olsaydık Arda yine Atletico Madrid'e gider miydi? Sonra'da konuyu mesgul etmeyelim.

Mesele'de iste tam olarak orada ya. Galatasaray sevgisi. Arda öyle seyler söyledi ki Galatasaray icin, yeni bir Galatasaraylı efsane kaptan geliyor dedik. Benim buradan cıkardıgım Arda gercek bir Galatasaraylı'dır, fakat sarfettigi kelimelerdeki kadar Galatasaraylı degilmis.

Avrupa'ya gitti diye Galatasarayliligini tartismak ayip, cocuk cok yetenekli ve Avrupa'da cok rahat oynayabilecek seviyede.

Gidermiydi bilmiyorum, ama gitmeliydi. Büyük ihtimal giderdi. Burada dogru dürüst futbol oynatmiyorlardi adama, yasi olmus 24, bu sezon yine üstüne cok giderlerdi ve kötü performans gösterebilirdi, seneye ise o teklif gelmezdi ve Avrupa hayalleri suya düserdi.

Bence de mesgul etmeyelim, konumuz Diego olsun. ;)

Mesele'de iste tam olarak orada ya. Galatasaray sevgisi. Arda öyle seyler söyledi ki Galatasaray icin, yeni bir Galatasaraylı efsane kaptan geliyor dedik. Benim buradan cıkardıgım Arda cogu insan gibi bir Galatasaraylı'dır, fakat sarfettigi kelimelerdeki kadar Galatasaraylı degilmis.

Bende Galatasarayi seviyorum, ama eger kariyerimin onune gecerse, hic dusunmeden Galatasarayi unuturum. Arda futbol kariyerini bir ust seviyeye cikarmak icin gitti.

Bildigim kadariyla Diego Forvet arkasi, mesut gibi. Simdiye kadar oynadigimiz taktikleri alt ust eder. En iyisi Podolski.

Avrupa'ya gitti diye Galatasarayliligini tartismak ayip, cocuk cok yetenekli ve Avrupa'da cok rahat oynayabilecek seviyede.

Gidermiydi bilmiyorum, ama gitmeliydi. Büyük ihtimal giderdi. Burada dogru dürüst futbol oynatmiyorlardi adama, yasi olmus 24, bu sezon yine üstüne cok giderlerdi ve kötü performans gösterebilirdi, seneye ise o teklif gelmezdi ve Avrupa hayalleri suya düserdi.

Bence de mesgul etmeyelim, konumuz Diego olsun. ;)
Kimse gitmesin demiyor,gitsin ama neden sezon başında değilde sezon sonunda bütün planları altüst edip gidiyor? Sezon başında da aynı teklif vardı.Gitse o zaman giderdi,bizde kadroyu ona göre kurardık.

Muslera

eboue ujfalusi servet balta

melo

selcuk engin

diego

Baros Kazim

boyle olur , zaten ya diego ya da podolski olur, ikisi fazla para.

Doğru söylüyorsun, aklıma gelmedi Kazımı forvete koymak, bu şekilde eboue ve ujfa ikisi de oynuyor. Yalnız tabi ikisi birden alınırsa mecbu biri yedek kalacak belki savunmadan belki ileriden. Bana da alınmaz gibi geliyor ama belli mi olur ya gelirse :)

Üst Alt