Biletlerde indirim sürüyor - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Biletlerde indirim sürüyor

Cevap: Biletlerde indirim sürüyor

tkttarenayenikategori3.gif

Ülker Alt Tribünü olmuş alt maraton :SS:

şu en altları kategori 4 yaptıkları iyi olmuş.tav oluyorum oraları boş olunca

of kombinem olmasına ragmen bu maça gidemiycem stad full olunca stadda olmak baska bi zevk neyse benm yerime kuzen yasayıcak atmosferi :D

tkttarenayenikategori3.gif

1. Kategori - 210.00 TL

2. Kategori - 175.00 TL

3. Kategori - 90.00 TL

4. Kategori - 45.00 TL

5. Kategori - 30.00 TL

6. Kategori - 20.00 TL

2.11.2011 Çarşamba günü saat: 13:00'da sadece GS Bonus Kart sahiplerine satışa açılacaktır.

3.11.2011 Perşembe günü saat: 11:00'da genel satışa açılacaktır.

İyi oldu bu.Bu haftada da staddayız.

100 numarali koltuk fena degil gibi görüs acisi nasil acaba oradan. :tiphat:

ulan kahvede izlesen çaydı,çekirdekti,sodaydı derken daha pahalıya gelir.lan istanbulda olacaktım....ooofffffffffffffff

Hadin be Taraftar..! Daha ne yapsin Yönetim..? Indi Bilet Fiyatlari ne bekliyorsunuz daha..? Dünyanin heryerinde 40-50 Bin kisinin bir Noktaya gidisi ve cikisi sonrasinda Ulasimda sikintilar olur.. Bunu Göze almalisiniz.. Yapmayin Gözünüzü sevim. Gidin su maca yahu..

Umarım hava fazla soğuk olmaz.Şahsi fikrime göre 45 bin 50 bin arası bekliyorum en az.İmkanı olan herkes gitsin lütfen.Bu takım desteği hakediyor.

Televizyondan bakıldığında bu sezon ilk kez dolu bir tribün görülecek.

Kamera açısı olan ülker alt trübünü kombinelilerle birlikte bu sezon ilk defa dolacaktır bence.Zaten stadımızın geneli dolacaktır.Özellikle üst kat ve kale arkaları full dolacak.

40 binde fena değil zaten öyle yada böyle 25 bin taraftarda olsa nasıl bir akustik yapmışsa herifler stad full doluymuş gibi ses çıkıyor :D

Bilet fiyatları böylesine aşağıya çekilmişken full olmazsa bu güzelim ARENA derbi dışında dolmaz kanısına maalesef ben de inanıcam.20 liradan da az olmaz ki, yönetim gereğini yaptı şimdi sıra taraftarda.

Biletler cok ucuz olmus acikcasi. Yine tribunler dolmuyorsa kimse bir daha bilet fiyatlari yuksek demesin ...

Bu maci full kapasiteye oynamamiz gerekir bu fiyatlarla ama gel gor ki dolacagina inanmiyorum ...

Bu fiyatlara 40 bin kisi ile oynamak bile bana gore rezalettir. Sanirim avrupa'nin en ucuz fiyatlarindan birine sahip olduk boylece, hala full cekmiyorsa stad yaziklar olsun gelmeyenlere.

bu fiyatlarla ferdinin dediği gibi 40bine bile oynarsak rezalet full dolu olması lazım.

ama 40bini geçmez kanımca

Üst Alt