Biletlerde indirim sürüyor - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Biletlerde indirim sürüyor

Cevap: Biletlerde indirim sürüyor

hava kötü olmasin dolar

valla istanbulda olacagim 20 lira verip, arkadaslarimda takimimi izleyip, güzel saatler gecirmek varken, baska bir isle ugrasmazdim ben sahsen.

Ben Türkiyede olsam sirf Galatasarayin bir macini izlemek icin Istanbula gelirdim acik ve net!

Akustik falan iyi tamamda nedense ses yanki yapiyor ve bulanik cikiyor gibi. Inönüde 1-2 bin kisi bagiriyor sanki ellerinde mikrofon varmis gibi net ses cikiyor. Bjkliler diyor biz sizin stadda olsak su kadar ses cikaririz falan, o isi gececeksin iste. Bence BJK nin stadi mühendislik isleriyle falan cok daha iyi ses cikartiyor.

Akustik falan iyi tamamda nedense ses yanki yapiyor ve bulanik cikiyor gibi. Inönüde 1-2 bin kisi bagiriyor sanki ellerinde mikrofon varmis gibi net ses cikiyor. Bjkliler diyor biz sizin stadda olsak su kadar ses cikaririz falan, o isi gececeksin iste. Bence BJK nin stadi mühendislik isleriyle falan cok daha iyi ses cikartiyor.
evet beşiktaşın statda ses iyi geliyor biliyorum ama yeni stada geçtiğimizden beri bütün maçlara gittiğim için bizim stat'da iken ses mükemmel ama tv'den nasıl duyuluyor onu bilmiyorum

175 ve 210 TL'lik biletler disinda hepsinin satilmasi gerekiyor. Yoksa kimse GS'liyim demesin.

Statda maç izlemiştim. Sanırım çatının geniş olması ve metalle kaplı olmasından dolayı ses kolay kolay uzaklaşamıyor ve ortaya gürültüden başka birşey çıkmıyor. Evet telekom arenada ses inanılmaz çok fazla (gürültüden dolayı yanındaki kişiye sesini duyurmak için çok bağırmak gerekiyor) ama Ali samiyendeki o tribün akustiği malesef yok. Çatının bu kadar geniş yapılması olumsuz etkilemiş olabilir.

Statda maç izlemiştim. Sanırım çatının geniş olması ve metalle kaplı olmasından dolayı ses kolay kolay uzaklaşamıyor ve ortaya gürültüden başka birşey çıkmıyor. Evet telekom arenada ses inanılmaz çok fazla (gürültüden dolayı yanındaki kişiye sesini duyurmak için çok bağırmak gerekiyor) ama Ali samiyendeki o tribün akustiği malesef yok. Çatının bu kadar geniş yapılması olumsuz etkilemiş olabilir.

vallaha reis hep beraber tezahurat yapmak guzelde, son zamanlardaki bestelerde bi o kadar berbat.. hakemi ve rakip takimi baski altina almak icin, o gurultu bagirti o ses o akustik bence cok iyi bile.. cunku o statta 45.000 kisi maci full seyretse ve ayni anda pozisyonlara itiraz etse, yuhlasa, isliklasa.. hakemde etki altinda kalir rakip takimda.. bakin Antep maci.. hakem kendi seyircimiz onunde bizi ligme ligme dogradi.. ama tribunden.. bi ara bi patirti kuturtu cikti.. 2. yari basladi hersey gulluk gulustanlik gibi hakemi hic fena derecede bi baski altina alamadik malesef.. normalde eskiden olmus olsa.. biz o kirmiziyi yedikten sonra.. oyle yada boyle rakibe, o taraftarin enerjisi ve sinerjisiyle.. bi kirmizi gordurturduk.. ama olmuyor.. artik maci seyretmiyoruz.. lay lay lom yapior.. saldirrr Galatasaray diyoruz.. berbat otesi..

Merhabalar. Ben yarın eşim ve kızım ile ilk defa maça gideceğim. Pegasus' den 2 kişilik biletim var. Turnikeden 7 yaşındaki kızımla geçersem sorun çıkarmazlar değilmi? Daha önceden bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim.

Merhabalar. Ben yarın eşim ve kızım ile ilk defa maça gideceğim. Pegasus' den 2 kişilik biletim var. Turnikeden 7 yaşındaki kızımla geçersem sorun çıkarmazlar değilmi? Daha önceden bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim.

herşey beklenir kapıdaki o sığırlardan.Derbi maça kadın 10 yaşlarında erkek çocugunla gelmişti.Almamışlardı,kadın ne yapayım çocugu mu maç sonuna kadar burda mı bekleceğim falan diyordu.Siz yinede temkinli gidin

valla 45 tl liklerin hepsı satılaması lazım kombınesı olupta gelenmyenlerıde sayarsak 40 bin anca olur

Üst Alt