Bilgisayarın sürekli çökmesi ( mavi ekran ) - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bilgisayarın sürekli çökmesi ( mavi ekran )

Cevap: Bilgisayarın sürekli çökmesi ( mavi ekran )

Reset tuşun çalışmıyor hocam driver i silinmiş büyük ihtimal yenisini indirmen şart

Şaka bi yana Ram in kalitelisini almaya bak geçmiş olsun :)

Reset tuşun çalışmıyor hocam driver i silinmiş büyük ihtimal yenisini indirmen şart

Şaka bi yana Ram in kalitelisini almaya bak geçmiş olsun :)

Gizli mesaji son anda fark ettim hocam tesekkürler :)

Simdi ayni RAM dan birtane daha var Bilgisayarin icinde onuda degistireyimmi yoksa yanina baska bir ram alsam problem olurmu ?

Anakartta problem var demekki. Diğer Ram'i çıkardığın ram'in soketine takarmısın bi de ? Bakalım ramde mi anakarttamı sıkıntı ?

Evet beyler iste Bilgisayarimin anasini aglatan RAM:

hataliram.png

Böylelerini Taksim'de sallandıracaksın

Beyler benim Bilgisayar'da bir kac tab acik olunca, bazen video izlerken falan isiniyor, kasiyor ve mavi ekran cikip kapaniyor.

Özellikleri cok iyi, ama nedense cok fena isiniyor.

El degmiyor kapandiktan sonra, yanmasin diye otomatik kapatiyor.

Ne yapmam laziM?

Beyler benim Bilgisayar'da bir kac tab acik olunca, bazen video izlerken falan isiniyor, kasiyor ve mavi ekran cikip kapaniyor.

Ne yapmam laziM?

Cidden video ve oyunlarda problem yapıyorsa ya ekrankartında problem var ya da iyi havalanamıyordur. Fanı bozuk da olabilir. Ekstra soğutma fanları var, ya da anakartına bağlı kartlar çok sıkışık tepişik ise aralarını açmalısın. Ilk aklıma gelenler bunlar.

Ne yapmam laziM?

Bilgisayarin bir kac sey ayni anda acik oldugunda hatayi veriyorsa RAM-yetersizligi olabilir gerci özellikleri cok iyi demissin ama aklima ilk gelen bu oldu. Garantisi varsa gönder bence.

Üst Alt