Bilim Kurulu, Spor Müsabakalarına Aşı Olmayanların Alınmamasını Önerdi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bilim Kurulu, Spor Müsabakalarına Aşı Olmayanların Alınmamasını Önerdi

SON DAKİKA | Bilim Kurulu, spor müsabakalarına aşı olmayanların alınmamasını önerdi. Öneri, Kabine Toplantısı'nda değerlendirilecek. (DHA)

Ben bir adim daha ileri gidiyorum.
Full asi olanlara kisitlama gelmemeli. Yani stadyum 50 bin kisi ise 50 bin kisi girebilmeli.

Onerilen gibi de asi olmayanlar girememeli.

Kendin asi olmak zorunda degilsin ama etrafindakileri tehlikeye sokmaya hakkin yok.

Ben asi oldum. Ama insanlara zorla asi yaptiramazsiniz
"passolig'i olmayan maça giremez" dediklerinde, bunun adına "zorla passolig aldırmak" demediler. zorla x bankanın müşterisi haline getirildik, kimse ses etmedi.

ortada sağlıkla alakalı bir durum varken, "aşı olmayan maça giremez" denildiğinde, "bize zorla aşı yapamazsınız" demek saçmalıktır. zorla aşı yapıldığı yok. aşı olmuyorsan maça da giremezsin. bu kadar basit.

aşı olmak bulaştırıcılığı sıfıra indirmiyor elbet ama azalttığı yönünde tespitler var.

"passolig'i olmayan maça giremez" dediklerinde, bunun adına "zorla passolig aldırmak" demediler. zorla x bankanın müşterisi haline getirildik, kimse ses etmedi.

ortada sağlıkla alakalı bir durum varken, "aşı olmayan maça giremez" denildiğinde, "bize zorla aşı yapamazsınız" demek saçmalıktır. zorla aşı yapıldığı yok. aşı olmuyorsan maça da giremezsin. bu kadar basit.
Önce kola bez baglamakla başladı. Sonrasında cafelere restorantlara sinemalara alinmamaya başladı. Daha sonrasında mahalleleri duvarla çevrildi. En son durak olarak kamplara alındı. Bu hikayeye benziyor. Pasolige de karşıyım.. ailemdeki herkesi aşıya götürdüm ama kimseyi zorla asilayamazsiniz. Asisiz diye toplumun diğer üyelerinden ayristiramazsiniz. Küçük bir örnek, hepimizin omuzlarında daglanmis gibi iki asi izi var. Turistlerin omuzlarına bakın, o asi izini goremezsiniz. Her ülkenin asi politikası farklıdır ama garip bir şekilde covid konusunda birleştiler. Kimseye zorla asi yapılamaz yapılmadı diye kisitlanamazda. Kedi köpek değil insandan bahsediyoruz.

Üst Alt