Bir Değil İki Değil! Bu Marcao'nun Konsantrasyon Problemini Ne Yapacağız? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bir Değil İki Değil! Bu Marcao'nun Konsantrasyon Problemini Ne Yapacağız?

Birde bu çöpe Luyindamadan iyi diyenler vardı.Başta Ugur karakullukçu.Ben geçen sene üzerini çizmiştim bunun.Konsantrasyon ile filan alakası yok.Bu herif bir stoperde bulunması gereken hiç bir özelliğe sahip değil.Tam Adana Demirspor gibi takımların brezilya 2.ligden aldığı 100 bin euroluk oyuncular sınıfında.
O Uğur denen herif zaten bi acayip.

Belhanda yı geldiğinden beri öve öve bitiremediğinden sonra kendisini ciddiye almıyorum.

sent via GSC

80 milyon euro

koulibalyden iyi

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
biz niye stoperlere bu kadar para gömüyoruz anlamiyorum

lig standartlarinin üstünde bir stoper almak ne kadar zor acaba? basaksehir 5.5 sene önce epureanuyu bedelsiz aldi ve hala oynuyor adam

tüm takim 30 üstü adamlarla dolu ama stoperler genc. illa bir yasli oyuncu alacaksan onu stopere alirsin, bekleri ve kanatlari hantal adamlarla doldurmazsin

Takim mac kazanamadimca stoper eritiyoruz

Komple cop bir oyun var ,ne kimse sivrilebilir ne de kotu diye iliriz tek basina

JJ | MP

İstenilen seviyede konsantrasyon becerisine sahip değil, bu da bir beceri.

Beceriksiz futbolcu deyince topa düzgün vuramayam adamları düşünüyoruz hemen ama farklı ve aslında bir sporcu için olmazsa olmaz yeteneklere biri bu

Ve Marcao da yok
Futbolcu olsaydım, zihinsel skill'im en az 85/99 olurdu. Çok zeki Playmaker oynardım "Street"de.

Adam 20lerin başında alırsan zaten sende 3-5 katıp geliştirmek için alacaksın.
Belkide teknik ekip çocuğa bir şey katamadi.
Benfica karşısında yanlış pozisyon alıp turu verdi geçen sezon

Sorunu para para para.

Adam senelik 1 milyona tüm defansin yükünü çekerken.
2 senedir top oynamayan, akbaba 1.7 alıyor.
Aynı şekilde PTT ligi topçusu şener senelik 1 alıyor.
Pembe kafa 3.5 alıyor.
Avrupa'da senelik 250 bine oynayan Jimmy 1.3 alıyor

İddaa ediyorum marcao'nun maaşı yükselsin geçen sezon ki performansına geri döner.

Takım içi maaş dengesinin ucunu çok kaçırdık.

Bu rezil futbol da emeği olan herkese Lanet Gelsin!

Kazandıkları paradan hayır görmesinler!

Biz bir hata yapiyoruz 4-5 milyona aldik sana salliyorum 10 milyonluk teklif geliyorsa o oyuncu nekadar iyi olursa olsun satmak mecburiyetindeyiz, cünkü satamama gibi bir lüksümüz yok. Scout ekibin varsa bu ihtimali önden görmen gerek, Marcao mi gidiyor hemen onu yerine yarim veya bir seneden beri izledin oyuncuyu alman gerek ama nerde o günler, bizim ekip tosba gibi calisti icin, adam bir deger yapmis bunu satayim diyene dek aradan bir ömür geciyor ve oyuncunun degeri düsüyor.

Üst Alt