Bir Devrin Sonu: Fırat Aydınus Hakemliği Bırakıyor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bir Devrin Sonu: Fırat Aydınus Hakemliği Bırakıyor

İlk maçı Sami Yende BJK derbisiydi yanılmıyorsam 2004/2005, 1-0 kazanmıştık ama Necati’ye saçma sapan kırmızı kart çekmişti uyuz herif. Farka gidecekken 1-0’ı korumak zorunda kalmıştık

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Hakemsen bunu yapma hakkin yoktur. Adam olacaksin o düdügü caldiginda. Ki muslera+ Sneijderda 1 macta ayni anda buna laf söyleyip durdular
Fenerle de Beşiktaşla da sorun yaşadı.

Bu adam duygularını sahaya yansıtıyor, kendi hakem arkadaşına da sövdü.

Zaten potansiyeline ulaşamama sebeplerinden biri bu hırsı.

Ha diğerleri gibi seyirciden etkilenmez, emir almaz.

Düşünüyorum Ümit Öztürk dahil ondan daha karakterli bir hakem göremiyorum ben son 10-15 senede. Bülent Yıldırım işte biraz ki onun da Fb maçında yaptıkları ortada.

Bu adamın sıkıntısı düdük çaldıktan sonra düşünmeye başlaması. Kafasında maçı kurgular ona göre yönetir. Bence Tr tarihinin en kaşar hakemi.

Fenerle de Beşiktaşla da sorun yaşadı.

Bu adam duygularını sahaya yansıtıyor, kendi hakem arkadaşına da sövdü.

Zaten potansiyeline ulaşamama sebeplerinden biri bu hırsı.

Ha diğerleri gibi seyirciden etkilenmez, emir almaz.

Düşünüyorum Ümit Öztürk dahil ondan daha karakterli bir hakem göremiyorum ben son 10-15 senede. Bülent Yıldırım işte biraz ki onun da Fb maçında yaptıkları ortada.
Halil umut bizdeki son maci haric baya iyidi mesela. Firat gibi de artistlik yapmiyor sahada.

Oynatmaya yönelik en iyisi Halil.
Cucu Avrupada oynatirken ne hikmetse bizim ligde düdük ağzından düşmüyor. Sanki kurallar farklı anasını sataim

Maca min. karışıp tempoyu yüksek tutmaya çalışan hakem adamdır.

Bugün Fırat in wellington un pozisyona çaldığı faul komedi. Eğer tehlikeli yerdeyse top her türlü çalıyorlar faulü. Neden? Göt istiyor çünkü orda oynatmak.

GSC Mobile App

Fenere 3-1 koyduğumuz maçta Elmander’in çaldığı ve akabinde gol yaptığı topta Bilica isimli şeref noksanının kendini yere atıp İbrahim Üzülmez faulü almaya çalışmasını yemeyip ki Türkiye’deki hakemlerin maalesef tamamı buna faul çalıyor (faulle alakası yok) gözümde Türkiye’nin en iyi hakemi olmuştu fakat zamanla Fırat da sıçtı sıvadı.

Iyi oldu, bu da saglam tetikciydi. Eyyam severdir Firat. Ancak yerine gelenler hic ic acici degil orasi dogru. Yine de iyi bir hakem degildi.

Gördüğüm en yetenekli Türk hakem olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Televizyonda tekrarlarda dahi zor görebildiğim çok ince pozisyonlara nasıl büyük isabetle hükmettiğine çok defa hayret etmişimdir...Ancak kariyerinin engellenmesi, özel hayatındaki durumlar filan derken dağıldı ve zaman zaman da diğer pek çoğu gibi eyyamcı kostümüne büründü maalesef...

Üst Alt