Bir Devrin Sonu: Fırat Aydınus Hakemliği Bırakıyor - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bir Devrin Sonu: Fırat Aydınus Hakemliği Bırakıyor

Yediler bu adamı, o da saldı. Cüneyt'ten milyon kez iyi hakem. Cüneyt'e de hakem dedim ama neyse artık.

İzlediğim en iyi Türk hakem

Türkiyenin en iyi hakemi

en iyisi mi bilmiyorum ama cücüden iyi

iyi hakem güzel kariyer

Gördüğüm en yetenekli Türk hakem olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Televizyonda tekrarlarda dahi zor görebildiğim çok ince pozisyonlara nasıl büyük isabetle hükmettiğine çok defa hayret etmişimdir...Ancak kariyerinin engellenmesi, özel hayatındaki durumlar filan derken dağıldı ve zaman zaman da diğer pek çoğu gibi eyyamcı kostümüne büründü maalesef...
Pehh peh

Nefret ediyorum bundan ve çakırdan. Fb bjk maçında emenikenin formasını çıkardığını gormedim dedikten sonra masa olduğunu anladım. Bu adamı seven Galatasaraylı felan değildir

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Millet zannediyor ki 2-2lik GS-fb maçı yüzünden sevmiyoruz biz bu hakemi.

Ben FB profesoruyum, hangi maçta ne yapacaklar, nerede puan kaybetme ihtimalleri var, hangi hakem nasıl yönetecek vs vs hepsini çok iyi bilirim.

Bu arkadaşımız, FB'in kadrolu rahatlatma hakemidir. Ben izledim abi hepsini, sadece direkt maçın sonucuna tesir etmeli hatalar değil, mesela FB geride mi, sahaya sinek sıçsa, sağdan soldan faulü verir. FB'li topcularin tek yapmasi gereken kendini yere atmak. Ya da ne bileyim, rakip hücum eder, t-shirtler temas etti mi hücum faul çalar falan.

Son yıllarında iyice had safhadaydi, zaten kilodan yağdan FIFA kokartı alamayan bir hakemi yıllardır bize ligin en iyi iki hakeminden biri diye yutturmalarinin sebebini oturup bir düşünseler yeter.

Almanya'da da Manuel Gräfe bırakıyor ya da daha doğrusu bırakmak zorunda kalıyor yaş kriteri yüzünden.

Bırakmasını istemiyor millet, tartışılıyor bir kaç gündür bu konu.
Geçen leipzig bremen kupa maçını izledim hakem bu grafeymiş

şahane maç yönetti,topçularla diyaloğu vücut dili collinavari baya iyiydi, zaman geçirmek için yere atlayanı kendi gidip gülerek kaldırıp oyunun akışkanlığını çok iyi sağlıyodu

tek maçtamı böyleydi bilmiyorumda çok beğenmştim

Üst Alt