Bir Golcü - Bir Büyücü! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bir Golcü - Bir Büyücü!

Cevap: Bir Golcü - Bir Büyücü!

Baros'a öyle diyen yoktu Raşit,çünkü Baros bir gece ansızın geldi Galatasaray'a.

not : bir gece ansızın kelime grubu orada deyim olarak kullanılmıştır yoksa biz de biliyoruz Baros'un 15 - 16 arası geldiğini.

saygılar :D

Murat Durgun

Baros gelmeden 1 hafta önce haberleri çıkmaya başladı.GElmeden önce herkes mutsuzdu olma ihtimalinden dolayı.Lyon da 7 maç oynamıştı 1 golü vardı.YAni kimse gelmez demiyordu gelmesin diyordu ama herkesi yanılttı

zaten bizim medyamızda olmayacak denen transferler olur.örnek nihat kahveci.ayrıca govou ismi haldun üstünelin açıklamalarına bakılırsa gayet inandırıcı.ikna ettik falan demesi.

zotomac mı yoksa ben mi renkdaş :D

Bu arada arşivleri karıştırıken gördüğüm oyuncularla biz ordu kurarız :D

owen son iki sezonda toplamda tüm kategoriler dahil 60 maçta ilk11 başlamış bunların 45i premier lig maçı 14 maçtada sonradan oyuna girmiş 26 gol 4 asist yapmış bence istatistikler fena değil son iki sezonda 74 maç yaptığına göre sakatlığı ciddi değil demekki

quaresma son iki sezonda toplam 37 maç ilk 11 başlamış 23 maç sonradan oyuna girmiş 8 gol 7 asist istatistiklere göre son iki sezonu pek parlak gözükmüyor acaba neden başarısız oldu soru işareti araştırmak lazım

sidney govou son iki sezon toplam 60 maç ilk 11 başlamış 15 maç sonradan oyuna girmiş 18 gol 8 asist yapmış istatistiklere bakarsak idare eder bence

yukarıdaki istatistiklere bakarsak en iyisi owen gözüküyor ayrıca yukardaki istatistiklerde yazmıyor ama kaleyi bulan şut sayısındada owen önde

peki owen'ın son iki sezonda kaç sakatlık geçirdiği ile ilgili bir istatistik var mı? :)
onu bilmiyorum ama bu adam sanırım 2005ile 2007 yılları arasında sakatlık yaşamış olmalı çünkü 2005-2006 ve 2006-2007 yılları arası 21 maç ilk 11 başalmış 3 maç sonradan oyuna girmiş 13 gol atıp 3te asist yapmış son iki sezonda 74 maç yapan bir adamın ciddi sakatlık geçirdiğini sanmıyorum

Üst Alt