bir istanbul hayali - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Galatasaray lisesi mi yav emin olamadığım için beyoglu dedim zaten
Yakin fazla uzak degil. Biraz daha bekleyelim bakalim bilen cikacak mi yoksa soylerim. Bu arada daha once actigim bir konu basligina davet edeyim seni. Bilmiyorum katilmis miydin.

Yakin fazla uzak degil. Biraz daha bekleyelim bakalim bilen cikacak mi yoksa soylerim. Bu arada daha once actigim bir konu basligina davet edeyim seni. Bilmiyorum katilmis miydin.

13 senem istanbulda geçti. Konuyu hatırlıyorum ama mesaj yazdım mı hatırlamıyorum bakacağım şimdi

Ustat suan yine yurtdisindasin galiba
Konuyla alakasiz sana bir soru sorayim
Gozlemlemissindir sen de mutlaka turkiye ve yabanci ulke insanlarinda ki goze carpan en buyuk farklilik ne sana gore?

Yurtdisindan kim gelse buradaki ilk yorumu insanlar neden bu kadar sinirli falan oluyor
turkiyede insanlar daha saygisiz zaten ilk ayim baya bunu ogrenmekle gecti kaosun icinde yasamayi ogreneceksin dediler ilk basta cok zor gelmisti ama sonradan o kaousu o lanet metrobusu sevmeye basladim haha eglenceli geliyordu sonradan.

en buyuk farklilik kaos ortamidir ama gercegi butun buyuk sehirlerde bu mevcutdur. ben danimarkanin bir koyunden geliyorum yani burda cok fazla insanda yok :b sanirim en buyuk farklilik insanlari, samimiyetdir. avrupa tamam zengin guzel hos ama ruhsuz ve samimiyetsiz bir yer. istanbul tamamen tersi.
ya tamamen kendi gozlemlerimle konusuyorum suan ama bide istanbuldaki insanlar dunyaya acik, yani cogu seyi biliyorlar dunya ile alakali. biraz zor anlatmasi ama burdaki insanlar sanirim dunyanin merkezi danimarka oldugunu dusunuyor pek disarda ne olup olmuyor hic farkinda degiller bile umursamiyor. bu kadar kapanik bir ulkede ve kapanik bir mileltle oturup muhabbet etmekde zor geliyor bana. en son marka designer vazo aldiklarini felan konusuyorlar ya. dert yok tasa yok. sanirim bu da ruhsuzluk, gerizekalilik getiriyor.

Üst Alt