Birisi artık Servet'e yeter desin..!! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Birisi artık Servet'e yeter desin..!!

Cevap: Birisi artık Servet'e yeter desin..!!

Marsilya başkanı ölmeseydi şimdi 8 milyonu cebe indirmiştik.. şans yok aga şansss...

Bu konu için çok geç kalındı. Skibbe zamanında açılmalıydı. Belki kurtulurduk kendisinden azınlık oluşturarak.

Sanki Egemen Korkmaz,Serdar Kesimal gibi adamlar Servet'ten daha iyi.

Şu an için Türkiye'de alternatifi olmayan bir oyuncu.Paşa paşa oynatmak zorundasın.Ve diğer arkadaşların dediği gibi son haftaların,belki bu sezonun en az hata yapan adamlarından birisi.FM'ci gençlik yenilen her golü defansa yükler tabi.Bilmez ki takımın başka yerlerinde sorun yok.John Terry gelsin şampiyon olalım bu mantıkla.

Cahillen konuşa konuşa cahil yapıyonuz insanı

servet gozumde hic bir zaman iyi bir stoper degil

ama bu kadar da kotu bir adam degil

sorun tamamen yanindaki igrenc futbolcudan kaynaklaniyor

Sanki Egemen Korkmaz,Serdar Kesimal gibi adamlar Servet'ten daha iyi.

Şu an için Türkiye'de alternatifi olmayan bir oyuncu.Paşa paşa oynatmak zorundasın.Ve diğer arkadaşların dediği gibi son haftaların,belki bu sezonun en az hata yapan adamlarından birisi.FM'ci gençlik yenilen her golü defansa yükler tabi.Bilmez ki takımın başka yerlerinde sorun yok.John Terry gelsin şampiyon olalım bu mantıkla.

Cahillen konuşa konuşa cahil yapıyonuz insanı

Servet'in rezil bir stoper olduğunu görmek için 15 yaşında olmaya gerek yok. Futbolu izleyen herkes bu adamın ligdeki en kötü stoperlerden biri olduğunu görür. Saydığın isimler çok iyi olmasada kariyerlerinde Servet kadar bireysel hata yapıp takımını yakmamıştır. 1 olur 2 olur tamam ama artık 40'ı geçmiştir.

Hocasını yollamak için maç satanların başına taş düşsün derdim de o taş bile düşeceği kafadan değerli.

Şu da tam bir bahane.

Hocan sana senin oyunundan değil kapasitenden desin,sende adam akıllı top oyna.

BRAVO Mr. Total Futbol lack of motivation Frank Rijkaard.

Allahtan Rotterdam gibi bizi de küme düşürmeden yolcu oldu.

Servet'in rezil bir stoper olduğunu görmek için 15 yaşında olmaya gerek yok. Futbolu izleyen herkes bu adamın ligdeki en kötü stoperlerden biri olduğunu görür. Saydığın isimler çok iyi olmasada kariyerlerinde Servet kadar bireysel hata yapıp takımını yakmamıştır. 1 olur 2 olur tamam ama artık 40'ı geçmiştir.

Boşver sen John Terry gelsin şampiyon olalım.

Bunlar cevap falan değil. Cana - Neill ikilisini oynatırsın Servet'e katlanmak zorunda kalmazsın.

Zapata

Sabri - Cana - Neill - Çağlar

Ayhan

Culio - Yekta

Kazım----------Stancu

Baros​

Gibi bir örnek de verilebilir. Her ne kadar Ayhan'ı beğenmesemde Servet eziyeti yerine onu izlerim. Ve bunlar sadece bu sezon için.

Emre geçen sene maçın adamı seçileceği maçlarda 2 kritik hata yaptı diye kapı dışarı edildi. Neill - Emre çok iyi bir ikiliydi halbuki. Gel görki o hataları neredeyse her maç yapan Servet hala baştacı. Enteresan bir özelliği var demekki biz göremiyoruz. Gelene gidene vurmak bir stoper için yeterliyse çok oyuncu buluruz bu ligde.

Önemli oyuncuları geçtim Ankaragücündeki Metin Akan bile Servet'i rezil edebiliyor artık. Biraz ayık olun "yerli stoper yok" bahanelerine sığınıp da savunmayın bu adamı. Ararsan bulursun.

Balta ve Servet BAM'dan daha çok zarar veriyor takıma iki yıldır.

Bunlar cevap falan değil. Cana - Neill ikilisini oynatırsın Servet'e katlanmak zorunda kalmazsın.

Zapata

Sabri - Cana - Neill - Çağlar

Ayhan

Culio - Yekta

Kazım----------Stancu

Baros​

Gibi bir örnek de verilebilir. Her ne kadar Ayhan'ı beğenmesemde Servet eziyeti yerine onu izlerim. Ve bunlar sadece bu sezon için.

Emre geçen sene maçın adamı seçileceği maçlarda 2 kritik hata yaptı diye kapı dışarı edildi. Neill - Emre çok iyi bir ikiliydi halbuki. Gel görki o hataları neredeyse her maç yapan Servet hala baştacı. Enteresan bir özelliği var demekki biz göremiyoruz. Gelene gidene vurmak bir stoper için yeterliyse çok oyuncu buluruz bu ligde.

Önemli oyuncuları geçtim Ankaragücündeki Metin Akan bile Servet'i rezil edebiliyor artık. Biraz ayık olun "yerli stoper yok" bahanelerine sığınıp da savunmayın bu adamı. Ararsan bulursun.

Rijkaard da Emre'ye hiç sahip çıkmadı bunu atlamayalım. O hatalardan sonra kadroya almadı. Aptalca hatalardan gol yedik falan demişti hatta yanlış hatırlamıyorsam.

Balta ve Servet BAM'dan daha çok zarar veriyor takıma iki yıldır.

20 puan ve avrupa kupasindan elenmek olarak tahmin ediyorum:)

direk etkileri

indirect olarak ise hoca yollanmalari, yonetim rezaletlerine canak tutmak, yabaci futbolculardaki hatalarin buyumesine canak tutmak vesaire:)

20 puan ve avrupa kupasindan elenmek olarak tahmin ediyorum:)

direk etkileri

indirect olarak ise hoca yollanmalari, yonetim rezaletlerine canak tutmak, yabaci futbolculardaki hatalarin buyumesine canak tutmak vesaire:)

Yedek kaldığında hocasına ''Karizmamı çiziyorsun'' diyen bir futbolcudan ne beklenebilir ki :) Mantığa gel.

Üst Alt