Biz Şampiyonluğu Nerede Bıraktık? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Biz Şampiyonluğu Nerede Bıraktık?

Sampiyonlugu birakmadik diyenlere bu 8 puan nasil kapanacak? Basaksehir puan kaybetse bile biz hepsini kazanacak miyiz? Birakin artik bu senenin sampiyonu belli. Ikinciligi kaptirmasak bari

fener maçında.o maçın etkileriyle konya maçında da puan kaybettik.o iki maçı ve rize maçını alsak puan farkı sadece 2 olacaktı.geçen sene en büyük gücümüz olan iç saha maçlarında 6 puan kaybettik.

Baslik yanlis olmus,sampiyonlugumuzu neden caliyorlar ?
niye yönetim birsey demiyor olmali.

Yoksa herkes puan kaybediyor .
Ama basaka puanlar veriliyor.

Ben ilk berbat Akhisar’a karşı hiçbir varlık gösteremediğimiz maçtan sonra bu sezon olamayacağımızı düşünmüştüm. Tek umudum forvet transferiydi ama o da hüsrana uğrattı.

Hücum gücü en yüksek takım olan ve 7 puan öndeki Liverpool bile 6 hafta da 4 beraberlik alarak 8 puan kaybetti ve 1 puan farkla City liderliği aldı... Umutsuzluğu bırakın önümüze bakalım daha 10 hafta var bitmiş bir şey yok geçen senede aynı muhabbet vardı gençler maçından sonra bu umutsuzluğu görmüştük yine diyorum bu ülkede imkansızları zorları başaracak tek takım Galatasaray'dır...

Ben sonuna kadar inanıyorum puan kaybı olabilir ama şampiyonluğu bıraktık gibi cümleler için erken Mayıslar bizimdir, unutmayın.

Hücum gücü en yüksek takım olan ve 7 puan öndeki Liverpool bile 6 hafta da 4 beraberlik alarak 8 puan kaybetti ve 1 puan farkla City liderliği aldı... Umutsuzluğu bırakın önümüze bakalım daha 10 hafta var bitmiş bir şey yok geçen senede aynı muhabbet vardı gençler maçından sonra bu umutsuzluğu görmüştük yine diyorum bu ülkede imkansızları zorları başaracak tek takım Galatasaray'dır...

Ben sonuna kadar inanıyorum puan kaybı olabilir ama şampiyonluğu bıraktık gibi cümleler için erken Mayıslar bizimdir, unutmayın.
yav premier lig orası

yav premier lig orası
EPL olabilir ama Liverpool'un hücum gücünü durduruyorlar City'i durduramıyorlar fark burada bir yerden sonra psikojik üstünlük başladı özellikle City'nin Liverpool'u yendiği 2-1'lik maçtan sonra işler değişti. Futbol her yerde aynı illa ki başakşehir'de puan ve puanlar kaybedecek bundan sonra bizim yapmamız gereken daha az hata tıpkı geçen sene ki gibi...

EPL olabilir ama Liverpool'un hücum gücünü durduruyorlar City'i durduramıyorlar fark burada bir yerden sonra psikojik üstünlük başladı özellikle City'nin Liverpool'u yendiği 2-1'lik maçtan sonra işler değişti. Futbol her yerde aynı illa ki başakşehir'de puan ve puanlar kaybedecek bundan sonra bizim yapmamız gereken daha az hata tıpkı geçen sene ki gibi...
zaten kimse başakşehir puan kaybetmeyecek demiyor ki
onların kaybettiği puanları biz de kaybedecez sorun orda

Üst Alt