Biz Şampiyonluğu Nerede Bıraktık? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Biz Şampiyonluğu Nerede Bıraktık?

Şampiyonluğu bıraktık diye bir şey yok ki hani Ligin 25-30 haftası lider gidersin saçma sapan puan kayıpları yaşar rakibine bırakırsın şampiyonluğu bir bu sene hiçbir zaman şampiyonluğu tutamadık ki

Hı önümüzdeki haftalarda Akbil 1-2 saçma puan kaybı yaşar onlar biz şampiyonluğu nerede bıraktık diye düşünsünler ...

Klopp bile ne güzel demiş...
D0wn0CIXQAESa_5.jpg

Terim'in transferlere karismasina izin verildiği zaman.(akbaba,donk transferleri)

ihtiyaç olmayan yerlere transferler yaptırarak ve paraları çöpe atarak kendi evimizde puan kayıpları yaşayarak.

Solacigin Onyekuru, sampiyonluk senin neyine

Onyekuru’yu sol aciga mont ettikten sonra sampiyonluk sansimizi ciddi anlamda yitirdik

Bence icerideki bursa maci...O mac kelebek etkusi yaratti resmen.

O maça çıktığımızda 3 puan ondeydik.Macin ilk 30 dakikasında 3 oyuncu birden sakatlandı ve puan kaybı oldu.
Feghouli,fernando,serdar sakatlandı bu maçta üstüne 3 gün sonra schalke maçında nagatomuyu da kaybedip kadronun neredeyse yarısi eksik halde malatya deplasmanı üstüne fener maçına çıktık..

Bursa maçında başlayan çok ekstra sakatlık furyası olmasa muhtemelen fener maçını da rahat alırdık.

Tabii bu saha içi etkenler.

En önemli etken başakşehir in şampiyon yapılmak istenmesi..

Şeytana uyup bugün beinden GS taraftar paketi alcaktım ki şerefsizler başşağa olmayan penaltıyı verdiler o an vazgeçtim

Takımda 6-10 numara ve sol kanat eksikliği yüzünden bi oturmuş takımımız yok.6 numara için Fernando geçen sene sakatlıklardan sonra ortadan kayboldu.Donk ise hızlı orta saha oynayan takımlar karşısında ağır kalıyo.8 numara için Belhanda-Ndiaye-Selçuk var.Orada bi sıkıntımız yok.10 numara eksikliğimiz ise Emre Akbaba'nın maç eksikliği.Sol kanatta ise Rodrigues gibi takım oyunu oynamayan bencil bi Onyekuru var.Geçen sene de 6 numara Donk 10 numara Belhanda ile şampiyon olmuştuk.Yine olabiliriz ama zor.Sonuna kadar desteğimizi vereceğiz..

koca yaz bula bula bu herifi bulmuşuz şaka gibi harbi

çok aramadık ;D

onyekuru ilk transferlerimizden biriydi diye hatırlıyorum

sanırım utkucan ve ekibi önceki seneden hazırlamışlar. hoca zaten bu tip pırpır oyunculara hayran olduğu için izler izlemez alalım demiştir kesin.

aslında geçen yılki gibi rodrigues ve feghouli'nin ilk 11 oynadığı ortamda kenardan gelmesinin iyi olacağını umuyordum ama ilk 11'e yerleşti ve gittikçe daha kötü oynayarak bizi tüketiyor.

O 4 beraberlik olmasa suan 8 puan fazlamiz vardi ve Basak'la ayni puandaydik. Ben kendimi neredeyse bildim bileli deplasmanlarda kötü top oynayip kötü sonuclar aliyoruz. Kendi sahamizda en azindan 15 galibiyet cikaramadigimiz sürece hic bir zaman sampiyon olamayiz. Ikina ikina 2-3 kritik deplasman galibiyeti ve Kasimpasa gibi 1-2 keko takimi rahat yenince 75 küsürleri buluyorsun böylece.

Sampiyon olamassak bile onlari tir tir titrecegiz Biz Galatasarayiz Aglayan veletleri kenara alalim biz bitti demeden bitmez bitmeyecek

Hangisini sayayım.
Alanya deplasmanı sonra içerde Konya,Rize,Fener gibi Akp takımları ile oynadığımız ve öne geçip skoru koruyamadığımız maçlarda bıraktık gibi ama şu da bilinmelidir ki biz hala yarışa ortak olacağız. Haftaya kazanır Akbil de berabere kalınca yine aynı durumdayız.

Üst Alt