Bize bu koltuklar çok ! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bize bu koltuklar çok !

Cevap: Bize bu koltuklar çok !

Ultraslan'ı günahım kadar sevmem ama kırılmış 20-30 tane koltuğun hesabını bu isimler altında toplanmış kişilere mal etmek yanlış olur.

Gerizekalı insanların yapmış olduğu da zaten tamamen doğrudur.

Kameralar böyle seyler icin var. Tek tek tespit edilip zarar ödetilmeli. ayrica bunu uA´nin yaptigi cok acik. Yönetim Ultraslan´i uyarmali. Onlarda seyircileri uyarmali. Bu nedir arkadas? Her hafta koltuk bakimi mi yapacagiz biz? Para mi dayanir buna? Bide Fenerbahceli´ler bu koltuklari kirar diyorduk :) Ultraslan varken Fenerbahce´ye ne gerek var?

Yaptıklarını tasvip etmesemde inanılmaz desteklediler ve ateşlediler diğer tribünleri.UA yı gerçekten sevmem ama bu gece harikalardı 3 tribün sustu onlar hiç susmadı.

dscf2288.jpg

uA yine kirmis koltuklari.

uA modeli bu. Tezahüratları da hoplayarak zıplayarak yapıyorlar, sonuç bu. Hiçbirisinin koltukları kırmak istediğini düşünmüyorum, ama üstüne çıkıp tepindiklerinde sonucun bu olacağını düşünemiyorlar sanki.

Üstelik, tribün zemini fevkalade yeterli bu iş için, koltuk üstüne çıkmak şart değil (kapanır koltuk olduğu için kolay da değil).

Yine de uA 'a bir alkış; dün 3 tribün sustu, ama onlar susmadı. Biraz da tezahüratı düzene oturtsak iyi olacak. Top rakipteyken ıslıklamak, takım atağa geçtiğinde coşku göstermek vb.

Bize değil Ua'ya fazla bu koltuklar. Onların olduğu yerdeki koltukları söküp sanki koltuk varmış gibi boyasak nasıl durur acaba. Yazık her maç bu koltuklar bu hale gelecekse gerçekten çok yazık. Şimdi bazı arkdaşlar diyorki biletler pahalı eee ne yapsın yönetim kırılan koltuk parası ancak böyle çıkartacaklar.

arkadaşlar dün kırılan koltuklarla ilgili uA basın sözcüsü Oğuz Altay a facebook ta tepki mesajı gönderdim taraftarları uyarın kırılmasın dedim, doğru söylüyorsunuz teşekkür ederim diye mesaj geldi geri bana, inşallah bir çözüm bulurlar

Nasil bir hiyarliktir bu yaptiklari ya. Uluslararasi bir forumda stadimizin insaat fotolarinin paylasildigi konuda birisi bu resmi koymus "Hayvanlar" diye. Diger adam da itiraz etmis. Itirazin komikligine bakin: "Koltuklarin kirilmasi hayvanlik degil. Orada kale arkasinda Ultraslan oturuyor ve biz ne zamanki gol attik, onlar ziplamaga basladi ve ucuz koltuklar kirildi." Yahu oyle anlatmis sanki koltuklarin uzerine cikmak dogru bir sey. Bu yonetim neden koltuklari acilir kapanir yapti o zaman? 1 metrelik alanda istedigin kadar hopla, zipla diye. Ne garip insanlar varya. Nasil psikolojideler anlamak mumkun degil. :eek:

Hemen neden uA yükleniyorsunuz,saçmalamayın !

Cunki, iki mactir hep uA'nin oturdugu trubunlerin ayni bolgeleri kiriliyor. Uyari yapsinlar uyelerine. Bosu bosuna acilir kapanir yapmadilar koltuklari. Hayir anlamiyor, 1 metrelik alanda rahat rahat ziplamak, tepinmek varken neden insan 2 karislik koltugun uzerine cikar. Ve daha onemlisi o koltugun uzerinde ziplarken bir yerini kirma ihtimali de varken bu insanlarin.

Yaptıklarını tasvip etmesemde inanılmaz desteklediler ve ateşlediler diğer tribünleri.UA yı gerçekten sevmem ama bu gece harikalardı 3 tribün sustu onlar hiç susmadı.

doğru ama bir düzene sokmaları lazım ama biraz zamanı var oturur inşallah çünkü hep aynı tezahuratları söylediler yarım saat saldır GALATASARAY demek insanı sıkıyor

Koltuklari sokenler belli ki kaziga oturmak istiyorlar. Hem maliyeti daha ucuz. Soyle sivri uclu mese sopasindan yapilmis kaziklari monte edelim sokulen koltuklarin yerine. Sonra uclu cekelim ayni arkadaslarla..

Kırılan Koltuklar Konusu

Sevgili ultrAslan’lar,

Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena’da oynadığımız son 2 maçta bulunduğumuz Pegasus Tribün’de kasıtlı olmasa da bazı koltuklarımız zarar görmüştür.

Forumumuzda gözlemlediğimiz kadarıyla bu konu çok abartılmış ve kardeşlerimiz birbirlerinin kalbini kırmaya başlamıştır. Bundan sonra oynayacağımız maçlarda bu konuya daha çok hassasiyet göstermenizi temenni ediyoruz.

Sonuçta bu hem Galatasarayımız, hem de ülkemiz adına milli bir kayıp.Bu gözle bakmamız gerektiğini düşünüyor ve sizlerden de bunu rica ediyoruz.

Saygılarımızla

Sebahattin ŞİRİN

internet sitelerinden açıklama yapmışlar, düzelmesi dilegiyle...

Üst Alt