Bize bu koltuklar çok ! - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bize bu koltuklar çok !

Cevap: Bize bu koltuklar çok !

Valla yanımda 5-6 tane gitti bu maç.Ancak genel olarak demirlerden çıkıyor, tekrar montesi çok masraflı olmaz, ayrıca bir maçta ne kadar kâr edildiği açık çok da sorun olmaz. Yine de böyle şeyleri minimum seviyeye çekmek lazım.

Yönetim neden bir bildiri yayinlamiyor ki? Ya da Ultraslan liderlerini uyarmiyor? Yazik günah ya, her hafta koltuk yeniliyoruz.

Yönetim neden bir bildiri yayinlamiyor ki? Ya da Ultraslan liderlerini uyarmiyor? Yazik günah ya, her hafta koltuk yeniliyoruz.

Hayır koltuklar yenilenmiyor. Belki sezon sonunda, o da belki.

Kırılan koltuk sahibi sezon sonuna dek ayakta maç izleyecek. Belki onlar bu duruma razıdır ama biz değiliz, olmayacağız.

Geçen kırılanlar yenilendi diye biliyorum.Ayrıca kale arkasında kimse kendi yerinde oturmuyor.

Hayır koltuklar yenilenmiyor. Belki sezon sonunda, o da belki.

Kırılan koltuk sahibi sezon sonuna dek ayakta maç izleyecek. Belki onlar bu duruma razıdır ama biz değiliz, olmayacağız.

Bu hafta yenilendi diye biliyorum Abdullah Abi. Hatta resim vardi bitane. Yenilemislerdi Eskisehirspor macindan evvel. Yine kirmislar.

Iki resimde ayni gün cekilmis.

AslantepeAliSamiYenSporKompleksi05.jpg

AslantepeAliSamiYenSporKompleksi25.jpg

Ve Eskisehirspor macindan sonraki görüntü. Isciler yine tamir ediyor anlasilan

AslantepeAliSamiYenSporKompleksi05.jpg

Esseklere koltuga gerek yok. Koltugu kiran adamin bolgesini kirmiziya boyayip birakacaksin

ben olsam bir kac civi de birakirim temizlemem

Her şey en öndeki pankart yüzünden olma ihtimalide var en öndeki adam sahayı pankart yüzünden göremiyor çünkü tam gözünün önüne geliyor çıkıyor koltuğa sahayı görmek için bu sefer arkadakiler göremiyor onlarda çıkıyor zincirleme başlıyor koluğa çıkış.Ancak sadece üstüne çıkmakla o koltuklar kırılırmı bilemiyorum

kamera tespiti yapmak lazım

zor olmasa gerek

tespit edilenleri kamu malına zarar vermekten polise verecen

ne bir daha stada girebilecek nede kombine vs alabilecek

yapmak lazım bunu....

Madem sürekli aynı yerde oluyor bu sorun, o bölümdeki tüm koltukları sökmeleri mümkün mü acaba. Yanlış hatırlamıyorsam Veltins Arena'da da böyle bir durum vardı.

Her şey en öndeki pankart yüzünden olma ihtimalide var en öndeki adam sahayı pankart yüzünden göremiyor çünkü tam gözünün önüne geliyor çıkıyor koltuğa sahayı görmek için bu sefer arkadakiler göremiyor onlarda çıkıyor zincirleme başlıyor koluğa çıkış.Ancak sadece üstüne çıkmakla o koltuklar kırılırmı bilemiyorum
Üstüne çıkmakla kırılmaz tabiki,hayvan gibi zıplıyorlar üstünde,kaç kere gördüm.

Üstüne çıkmakla kırılmaz kesinlikle fakat golden sonra tepinenler oluyodur o ara tekme falan atıyolardır ben bir çoğunun art niyetli olduğunu düşünüyorum yoksa böyle birşeyin eşi benzeri yaşanmamıştır evvelden.

Üst Alt