Bizi Balta'dan Kurtarın - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bizi Balta'dan Kurtarın

Cevap: Bizi Balta'dan Kurtarın

Iyi niyetli ama fizigi bizim oyun felsefemize uygun degil.

Hele bi bakin bizim takimdaki oyunculara.

Stoper´den forvetere kadar hepsi güclü, dinamik ve enerjileri bitmiyor.

Muslera olsun, Dany-Semih ikilisi olsun, Eboue olsun, Melo-Selcuk ikilisi olsun, Amrabat olsun, Engin olsun, Emre olsun, Hamit olsun, Elmander olsun, Burak olsun ve en önde gideni tabi Umut.

Hakan ama cok hantal, fazla hirzli degil ve öyle güclü de gözükmiyor.

Kendisine kötü demiyorum, elbette iyi yönleride var. Mesela ara sira soguk kanliligi ve ikili mücadelerde top sökmeleri.

Atilla Turan mesela defansif acindan biraz Sabri gibi dengesiz oynasada, Fatih Hoca´nin o güclü, dinamik felsefesine iyi uyar gibi geliyor bana.

Takımda evra varda yedekmi kalıyor malzeme bu bu takıma sol bek lazım olduğunu 5 yaşında çocuk biliyordu yapacak bir sey yok gittiği yere kadar gidecek

hakan baltanın sigara içmesi ve messini sigara içmesi :asd:

Beyler biri messi biri balta bilmem farkındamısınız :asd:

hakan bu kadar kötü olmasının sebebi önünde oynayan amrabatın hakan a yardım etmemesi. hakanın bu takım için çok emeği geçti bi anda harcamayalım hakan ı. eğer şampiyonlar liğinde yukarılara oynamak istiyosak daha iyi bi sol bek lazım ama hakan türkiyedeki en iyi sol bektir.önemli anlarda golleride vardır 2-2 lik fener maçında 2.golü ve şampiyonluk maçımızda ki golleri. biraz vefalı olalım.

hakan bu kadar kötü olmasının sebebi önünde oynayan amrabatın hakan a yardım etmemesi. hakanın bu takım için çok emeği geçti bi anda harcamayalım hakan ı. eğer şampiyonlar liğinde yukarılara oynamak istiyosak daha iyi bi sol bek lazım ama hakan türkiyedeki en iyi sol bektir.önemli anlarda golleride vardır 2-2 lik fener maçında 2.golü ve şampiyonluk maçımızda ki golleri. biraz vefalı olalım.

Demek ki Amrabat Kayseri'de sürekli defansa yardım ediyordu ki Hasan Ali Milli takıma kadar yükseldi, üstüne bir de Fenerbahçe'ye transfer oldu.

gunaydın Hakan

bu ne bicim bir post yarabbi

HakanBalta.jpg

birader hakandan iyi türk sol bek mi var yok e yabancı sınırı 5 e indi yabancımı koycan orayada mecbur katlanacaz en iyisi bu varsa daha iyisi söyleyin

birader hakandan iyi türk sol bek mi var yok e yabancı sınırı 5 e indi yabancımı koycan orayada mecbur katlanacaz en iyisi bu varsa daha iyisi söyleyin

yabancı sınırının 5'e inecegi 100% degil, bu federasyon gorevde kalırsa 2015'te inecek.

inse bile ileri 6'lı dan birini turk yaparsın solbeke yine yabancı alırsın.

Konu olarak tartışılabilir ama başlık hiç hoş değil. Kurtarın falan diye başlık mı olur?

Edit: Emir açmış birde konuyu :)

Demek ki Amrabat Kayseri'de sürekli defansa yardım ediyordu ki Hasan Ali Milli takıma kadar yükseldi, üstüne bir de Fenerbahçe'ye transfer oldu.

kayseri manu ile mi maç yapmış .valencia ile hasan ali yi karşı karşıya bırak hakan ın düştüğü durumun 10 kat beteri olur.Çok iyi bi kadromuz var hakan a güvenmek yerine illaha transfer istiyoruz .doyumsuzluk kötü.

kayseri manu ile mi maç yapmış .valencia ile hasan ali yi karşı karşıya bırak hakan ın düştüğü durumun 10 kat beteri olur.Çok iyi bi kadromuz var hakan a güvenmek yerine illaha transfer istiyoruz .doyumsuzluk kötü.

iyi aksamustuleri Hakan, maca hazırmısın ?

vallaha hazırımda sen ben formdayım dersen hocayla konuşalım sen oyna malum beni beğenmiyorsunuz :D :Z3:

hasan alide kötü topçu. onu bunu bırakta ben hakana niye güvenmek zorundayım. bu niye doyumsuzluk oluyor onu anlamadım. hakan sahada neyi dogru dürüst yapıyorda biz begenmiyoruz. onu söylesene bize. hakan sahada bişeyler yapar muhteşem işler yapar hatalarıda olur ama biz begenmeyiz. ki ozaman bak bu doyumsuzluk olabilir. hakan balta bile kendine güvenmiyor sen bize hakana güvenmek lazım diyorsun.

Biz ManU ile kaç maç yaptık? Sanki her maç ManU ile oynuyoruz da Hakan kötü diyoruz. Amrabat yardım etmiyorsa Kayseride de yardım etmiyordu. Hakan'a da yeteri kadar fırsat tanındığını düşünüyorum. Yok illa önce bizi şampiyonluktan etsin ya da CL'den elenmemize neden olsun sonra diyorsak eyvallah.

transfer dönemi kapanmış şuan için kadroda hakan ın yerine geçebilecek bi sol bek yok boşu boşuna onu demoralize ediceğimize en azından devre arasına kadar destek versek kötü mü olur.

transfer dönemi kapanmış şuan için kadroda hakan ın yerine geçebilecek bi sol bek yok boşu boşuna onu demoralize ediceğimize en azından devre arasına kadar destek versek kötü mü olur.

Riera her turlu senden iyi,

ileri gitmiyorsun, gitsen geri gelemiyorsun. Onundeki adama 90 dk boyunca 30 metrede pas atmıyorsun. her turlu kanat iyisi kotusu yarıp geciyor seni, faul bile yapmaya yeltenmiyorsun. adam gol pozisyonuna girmek uzere 3 metre uzaktan okuzun trene baktıgı gibi bakıyorsun, git tribunde izle ozaman aga ? mecbur mu Galatasaray taraftarı senin kahrını cekmeye, yıllardır. futbol kariyerinde bir solbek olarak actıgın orta sayısı da 10'u gecmez heralde.

gercek bir solbek alacagız elbet, tesbih cekiyoruz. lakin ozamana kadar Riera birincil secenektir, umarım Terim de bunu farkındadır, kusura kalmayasın hizmetlerin icin tesekkur ederiz.

Üst Alt