Bizi Balta'dan Kurtarın - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bizi Balta'dan Kurtarın

Cevap: Bizi Balta'dan Kurtarın

manu maçında hasan ali olsaymış baltadan 10 kat daha fazla rezil olurmuş

Kusura bakma ama hasan ali en azından faullede olsa bir oyuncunun durdurulabileceğini biliyor:coffee:

arkadaş ben hakan çok iyi oynuyo filan demiyorum ama napalım elimizde bu var transfer dönemine kadar bekliyicez ama sizin dediğiniz kadar kurtulmamız lazım filan o kadar kötü bir oyuncu da değil .birinden kurtulucaksak yılda 3 milyon euro alan riera dan kurtulmamız lazım. Sol bek e taiwo alındıda biz mi yok dedik :D

gökhan gönülde eboue den iyidir sana göre rakibin oyuncularını gözünde çok büyütme :tiphat:

Yaptığın yorumla ilgili düşüncelerimi söyledim.Aynı şekilde davranmanı yani söylediğim şeylerle ilgili bir yorum yapmanı rica ederim,söylemediklerimle ilgili değil :tiphat:

iyi aksamustuleri Hakan, maca hazırmısın ?

rieracım nasılsın .maçta dikkatimi çeken bir şey oldu rakiplerin peşinden koşarsan kadro dışı kalacağın filan mı söylendi kademe 0 adam tutma 0 eboue bile gelmiş senin kanadından top çıkarıyor ve takımın en çok kazanan 2.oyuncusun bende diyorum bu hakan düşmanlığı nerden geliyor .:coffee:

Üst Alt