Bizi bırakma Harry! - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bizi bırakma Harry!

Cevap: Bizi bırakma Harry!

Avrupa'da Nonda'dan başka alternatifimiz olmaması tamamen Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu için bahanedir. İşten kolayca sıyrılmaktır. Çünkü realist bir düşünceyle baktığınızda ilerki zamanda tabir-i caizse Kewell'ın bu durumu başa bela olacaktır YÖNETİMCE...

Şöyle bir baktığımızda bu oynayacağımız iki ayaklı avrupa mücadelesi Orduspor ile ya da Denizli BŞB ile oynanmayacak. ATLETİCO MADRİD ile oynanacak. Nonda'nın bu mücadeleleri gerek yaşı, gerek formu gerekse psikolojik durumundan ötürü kaldıracağını sanmıyorum.

İkincisi bu takıma ABDEL KADER KEITA geldiğinde forvet oynayabilme özelliğine çok vurgu yapıldı. Neden olmasın? Nonda'dan beş kat daha fazla verimli olabileceği konusunda kalıbımı basarım.

Galatasaray yönetiminin çok dikkatli olması gerek çünkü topun ağzına gelebilirler. Nonda ya da Kewell fark etmez. İkisinden biri gittiği takdirde bu ister Kewell ister Nonda olsun, alınacak bir kötü sonuç yani avrupadan elenirsek şayet o zaman sunçlu YÖNETİM, YÖNETİM VE YİNE YÖNETİM olacaktır. Türkiye'de yaşıyoruz haliyle... :) O yüzde GALATASARAY FUTBOL AŞ. YÖNETİM KURULU ÜYELERİNİN bir açıklama yapıp "KARDEŞİM BİZİM HEDEFİMİZ ÖNCELİKLE LİGDİR. ARDINDAN ŞAMPİYONLAR LİGİ..." demesi gerekir. Çünkü zaten bu niyetleri bellidir. (Bkz. JOAO DE ASSİS SİLVA) Bu hedef küçültmek değil gerçekçilik ve baskıdan kurtulmaktır.

Aynı zamanda bu Kewell konusunda söylemek istediğim şeyin kısacası Galatasay'dan Kewell gönderilirse ileride çok şeye mal olucak bu iş ama Nonda giderse pek birşey yerinden oynamayacak. Yani Avrupa kupası bahane olmamalı. GALATASARAY, ATLETİCO MADRİD'İ ELEYECEKSE ZATEN NONDA OLSADA ELER OLMASADA ELER... Özellikle bu takım Galatasaray gibi hücum hattına sahip bir takım ise. Galatasaray Lucas Neill ile en zayıf noktasını zaten sağlama aldı. Gerisinin çok sorun olacağını düşünmüyorum.

Sanki Nonda avrupa liginde oynasa bile fayda edecek.. Ya birakin yaa,, adam ruh gibi dolasiyo sahada.. Ne isine yarar? Böyle pozisyon kaçiracaksa..

Keita da forvet oynar , Nonda ya 10 çeker hemde..

Kewell kalsin yeterki.. Sakatlanmis gönderilecekmis.. Ona bakilirsa Baros da sakat.. Baros neden gündeme gelmiyo? Adam G.Sarayimiza fedakarlik bile yapamiyo..

Gidiyo Barcelona maçlarinda kiviriyo.. Linderoth iki yil beklendi.. Eger gelecek olursa Gönderin Nonda 'yi..

Baros için dediklerim de gönderilmesini istedigimden degil de örnek olsun hani..

Sanki Nonda avrupa liginde oynasa bile fayda edecek.. Ya birakin yaa,, adam ruh gibi dolasiyo sahada.. Ne isine yarar? Böyle pozisyon kaçiracaksa..

Kewell kalsin yeterki.. Sakatlanmis gönderilecekmis.. Ona bakilirsa Baros da sakat.. Baros neden gündeme gelmiyo? Adam G.Sarayimiza fedakarlik bile yapamiyo..

Gidiyo Barcelona maçlarinda kiviriyo.. Linderoth iki yil beklendi.. Eger gelecek olursa Gönderin Nonda 'yi..

Baros için dediklerim de gönderilmesini istedigimden degil de örnek olsun hani..

Rijkaard istemişse kimse müdahale edemez.

Kim fedakarlık yapmıyor? Fedakarlık yapıcak olan Kewelldır

Hemen Baros'a sallamayın be adam sakat kaç kere konuşuldu yazıldı burada hala fedakarlık yapmadı diyorsunuz:mad:

Rijkaard'in bunu istedigini hiç sanmiyorum açikçasi..

Her repörtajda dile getiriyo Kewell'in ne kadar yararli,faydali ve profesyonel oldugunu.. Begendigini söylüyor kendisi.. Simdi birden böyle yaptigina inanmiyorum..

Adam 3 ay oynamiyacak!!!! Nisan'a kadar yok. Neden bunu anlamakta zorluk çekiyorsunuz? Adam sahada olmiyacak. Sahada olmiyacaksa napalim onun yararliligini. Birde gelmis yasi 32'e. Kontrakti bitiyor sene sonu. 32 yasinda olmasina ragmen yillik alacagi ucret'ine indirim yapmak istemiyor!!

Ben gitsin demiyorum, sadece kontrakti dondurulsun sezon sonuna kadar.

GALATASARAY ı seviyorsanız yönetimin işine lütfen muhalefet olmayın,liselilere yem veriyosunuz,şuana kadar yönetimin yaptıkları ortada Kewell konusundada yüzde yüz haklılar sonuna kadar destekliyorum..Nondayı gönderip mayısa kadar oynayamayacak olan Kewellın turşusunumu kuracaksınız,tamam bizde üzülüyoruz Kewellın durumuna,fakat futbol bu neyin ne olacağı belli olmaz,takımda kimin 1-2 senesi garantiki_? lütfen duygusal davranmayın medyanın provakasyonuna gelmeyin.Herşeyi mantık çerçevesinde düşünün,olup olmadık yerde yönetimede saldırmayın,siz zannediyorsunuz yönetim bu transferleri yalnız yapıyor,tabiki Rijkaardın raporu doğrultusunda hareket ediyor.Rijkaard gibi teknik direktör Santosu istediğine göre vardır bir bildiği,gelip sizemi danışcaktı.

Vallahi bu konuda duygusal davranmassak bizim avrupadaki sonumuz çok hazin ve duygusal olur... Sanki Nonda ile devam edince herşey düzelicek he... Hayret birşey ya !

Vallahi bu konuda duygusal davranmassak bizim avrupadaki sonumuz çok hazin ve duygusal olur... Sanki Nonda ile devam edince herşey düzelicek he... Hayret birşey ya !

Kewell son 4-5 maça yetişecek.

Kewell'ın yerine Gio yu al.

Atletico Madrid maçlarında

Gio-Keita-Arda 3lüsü ile oyna.

70.dk da Nonda'yı sok deli gibi koşsun Nonda. Şu an Nonda Kewell dan daha fazla yarar sağlar bize.

Kewell son 4-5 maça yetişecek.

Kewell'ın yerine Gio yu al.

Atletico Madrid maçlarında

Gio-Keita-Arda 3lüsü ile oyna.

70.dk da Nonda'yı sok deli gibi koşsun Nonda. Şu an Nonda Kewell dan daha fazla yarar sağlar bize.

Aslında aynı şey demek istediğim şuan tabi ki elimizde sağlam oyuncu olması avantajlı. ama daha öncede söylemiştim başka yorumlarımda. nonda şuan kafa olarak da bitik fizik olarakda. Ama o dediğin gio-keita-arda kesinlikle muhteşem olacaktır. Ama ben işin nondasız kısmını daha çok seviyorum:) Şu durumdaki nondasız dersem daha ii olur.

Aslında aynı şey demek istediğim şuan tabi ki elimizde sağlam oyuncu olması avantajlı. ama daha öncede söylemiştim başka yorumlarımda. nonda şuan kafa olarak da bitik fizik olarakda. Ama o dediğin gio-keita-arda kesinlikle muhteşem olacaktır. Ama ben işin nondasız kısmını daha çok seviyorum:) Şu durumdaki nondasız dersem daha ii olur.

Sakat Kewell'ın bize fayda sağlayabileceğini mi düşünüyorsun

Kewell la sözleşme uzatılsın hemde kaç yıllık olursa olsun ama Gio gelmesi için sözleşmesi dondurulsun problem olmaz ama sözleşme uzatılsın.

Sakat Kewell'ın bize fayda sağlayabileceğini mi düşünüyorsun

Sakat Kewell'ın daha fazla fayda sağlayacağını düşündüğümden değil. Ben sadece bu sezonu da düşünmüyorum. Galatasaray uzun vadeli düşündüğünü söylüyor her fırsatta. Ee Nonda şimdi olmasa bile sene sonu gidicek zaten. O yuzden elimizde Kewell gibi bir maden varken kaçırmak olmaz. Galatasaray'ın Atletico önünde Nonda'ya zerre kadar ihtiyacı yok. Bu benim görüşümdür.

Sakat Kewell'ın daha fazla fayda sağlayacağını düşündüğümden değil. Ben sadece bu sezonu da düşünmüyorum. Galatasaray uzun vadeli düşündüğünü söylüyor her fırsatta. Ee Nonda şimdi olmasa bile sene sonu gidicek zaten. O yuzden elimizde Kewell gibi bir maden varken kaçırmak olmaz. Galatasaray'ın Atletico önünde Nonda'ya zerre kadar ihtiyacı yok. Bu benim görüşümdür.

Kewell isterse kalır ama ben o isteği Kewellda göremedim

Ben de öyle düşünüyorum ama yönetim tek santrfor Nonda diyor.

Bana kalsa direk yollarım.

Üst Alt