Bizi bırakma Harry! - Sayfa 31 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bizi bırakma Harry!

Cevap: Bizi bırakma Harry!

Kewell'ı emekleri boyunca yararsız gören "düşünce" hem futbol fakiri, hem futbol cahili, hem de duygusuz taşın teki bir "düşünce"dir..

Arkadaşlar kewell'ında kalmak istememesini gözardı etmeyelim lütfen.

Bir oyuncu şayet "ben artık Galatasaray'da oynamak istemiyorum" derse onu nasıl takımda tutabiliriz?

Adamın zaten ailesi türkiyede yaşamak istemiyor,bu geçen sezondan beridir ayukta olan bir konu dolayısı ile sanki yönetimin kewell'ı apar topar yolcu ediyormuş havası benim canımı çok sıkıyor zira benim düşüncem yönetimin değilde kewell'ın ailesel problemlerden ötürü tükiyeden ayrılmak niyetinde olduğudur.Bu noktadada ben başkan polatın yerinde olsam zaten kafada türkiyeyi bitirmiş bir oyuncuyu sezon sonunda serbest bırakmaktansa devre arası uygunbir maliyete satıp para kazanmak isterim.Zaten kewell 2 ay kadarda yok dolayısı ile bu noktada duygusal düşünmenin bir anlamıda yok.Bende kewell'ın kalması taraftarıyım ancak sanıyorumki kewell ailesi yüzünden ayrılmak istiyor ,biz bu noktayı hep ıskalıyoruz şu başlıkda..

Arkadaşlar kewell'ında kalmak istememesini gözardı etmeyelim lütfen.

Bir oyuncu şayet "ben artık Galatasaray'da oynamak istemiyorum" derse onu nasıl takımda tutabiliriz?

Adamın zaten ailesi türkiyede yaşamak istemiyor,bu geçen sezondan beridir ayukta olan bir konu dolayısı ile sanki yönetimin kewell'ı apar topar yolcu ediyormuş havası benim canımı çok sıkıyor zira benim düşüncem yönetimin değilde kewell'ın ailesel problemlerden ötürü tükiyeden ayrılmak niyetinde olduğudur.Bu noktadada ben başkan polatın yerinde olsam zaten kafada türkiyeyi bitirmiş bir oyuncuyu sezon sonunda serbest bırakmaktansa devre arası uygunbir maliyete satıp para kazanmak isterim.Zaten kewell 2 ay kadarda yok dolayısı ile bu noktada duygusal düşünmenin bir anlamıda yok.Bende kewell'ın kalması taraftarıyım ancak sanıyorumki kewell ailesi yüzünden ayrılmak istiyor ,biz bu noktayı hep ıskalıyoruz şu başlıkda..

Öyle bir durum olursa iş tabii ki farklılaşır. Burada yapılan yorumların çoğu Kewell kalmak istiyor doğrultusunda yapılan yorumlar. Gitmek isteyen bir adamı tutmak zaten doğru olmaz. Böyle bir durumda yine üzülürüz ama kızmayız. Yönetimi hatalı bulmayız.

Öyle bir durum olursa iş tabii ki farklılaşır. Burada yapılan yorumların çoğu Kewell kalmak istiyor doğrultusunda yapılan yorumlar. Gitmek isteyen bir adamı tutmak zaten doğru olmaz. Böyle bir durumda yine üzülürüz ama kızmayız. Yönetimi hatalı bulmayız.

benim merak ettiğim şey şu... Acaba yönetim ''Kewell kalmak istemiyordu, bizde yollarımızı ayırmayı uygun gördük'' dese, kaç kişi buna inanacak..

Nonda giderse avrupada kim oynayacak,, sakat Kewell mı??

Dos Santos ve Jo gelmiş. Kewel gitse de bır sey farketmez artık.

Good bye Kewell :D Bize kırılgan adam değil çatır çatır oynayacak adam lazım. Welcome Santos Dos :D

Yazıklar olsun. Çok sey söylenebilir üçünüzün mesajlarına da ama bu zihniyetle tartışmanın mantığı da yok. Yazıklar olsun.

Az mantıklı olan Kewell ın gönderilecek son kişi olduğunu bilir zaten.

Nonda forvette oynuyor diye hakkını veriyormu ki yana yakıla forvet arıyoruz.

Takımda nonda kadar forvet oynayacak en az 4 oyuncu var.

Bazen söyleyecek birşey bulamıyorum cidden.

Az mantıklı olan Kewell ın gönderilecek son kişi olduğunu bilir zaten.

Nonda forvette oynuyor diye hakkını veriyormu ki yana yakıla forvet arıyoruz.

Takımda nonda kadar forvet oynayacak en az 4 oyuncu var.

Bazen söyleyecek birşey bulamıyorum cidden.

2 haftadır Nonda gitsinmi? Kalsın mı? spekülasyonları yapılırsa tabiki faydalı olamaz,aynı durumun kendine yapıldığını düşün,Nonda kafa olarak koptu giderek daha kötü olacak.Romantik taraftarlarımız sıraya Leo yu soktu bakalım ileriki günlerde Leo'dan nasıl bir performans göreceğiz.

Yanlış hatırlamıyorsam oynadığı 25 resmi maçta 17 golü var.Ayrıca Kewellın gönderlimesini isteyen vefalı taraftarlarımız,Nonda gittiğinde çokmu vefalı olacağız.

2 haftadır Nonda gitsinmi? Kalsın mı? spekülasyonları yapılırsa tabiki faydalı olamaz,aynı durumun kendine yapıldığını düşün,Nonda kafa olarak koptu giderek daha kötü olacak.Romantik taraftarlarımız sıraya Leo yu soktu bakalım ileriki günlerde Leo'dan nasıl bir performans göreceğiz.

Yanlış hatırlamıyorsam oynadığı 25 resmi maçta 17 golü var.Ayrıca Kewellın gönderlimesini isteyen vefalı taraftarlarımız,Nonda gittiğinde çokmu vefalı olacağız.

Tabiki olmayacağız ne Nonda ne Kewell ne de Leo için.Ama birisinden vazgeçeceksek bu Nonda dır.25 maçta attığı gollerin hangisi kritik dakikalarda veya bize puan kazandıran gollerdi söylermisin.Bunların çoğunu ilk dönemlerde tallin vs çer çöp takımlara attı.Boş kaleyi görmeyince gol atarmı sence Nonda.

Tutturmuşuz fb ya attığı golü anasını satıyım golü Nonda mı attı volkan mı yedi.Boş kaleye giden topa kafa uzatan adam forvetmidir.

Hangi maçta rakip defansa pres yaptı Nonda.?

Fazla uzatmayacağım.Öyle görünüyor ki Leo gidecek.Ama şu gerçeği görelim Nonda bizim forvetimiz değil.

Nonda'da Kewell'da gidebilir yıllık milyon euroları alıyorlar babaları Hayrına oynamıyor kimse 2 ay sakat 32 yaşındaki adamı yönetim yollayadabilir cünkü daha iyilerini alabiliyor yönetim

Tabiki olmayacağız ne Nonda ne Kewell ne de Leo için.Ama birisinden vazgeçeceksek bu Nonda dır.25 maçta attığı gollerin hangisi kritik dakikalarda veya bize puan kazandıran gollerdi söylermisin.Bunların çoğunu ilk dönemlerde tallin vs çer çöp takımlara attı.Boş kaleyi görmeyince gol atarmı sence Nonda.

Tutturmuşuz fb ya attığı golü anasını satıyım golü Nonda mı attı volkan mı yedi.Boş kaleye giden topa kafa uzatan adam forvetmidir.

Hangi maçta rakip defansa pres yaptı Nonda.?

Fazla uzatmayacağım.Öyle görünüyor ki Leo gidecek.Ama şu gerçeği görelim Nonda bizim forvetimiz değil.

Şuan Nonda gönderilmesi en doğru kişi doğrudur . Ama diğer yazılanlarda sorun var arkadaş hangi maçı almışmış , puan kazandırmışmış Aklıma o kadar çok maç geliyorki iki sene önceki Denizli , fener , Çaykur Rize Bu seneki Ankara deplasman , Antep deplasman , Kasımpaşa deplasman Dahada sayarım .

Fener maçını aklına getirme sadece o sezon sadece ligde 12 gol attı Nonda gol krallığına giderken Kalli ile sorun yaşadı yedek kaldı O sezon Avrupadada en çok gol atan adamımızdı . Geçen sene kötüydü ama yine goller attı kısıtlı süreler almasına rağmen

Nonda gelirken artık topa vuramaz dediler 2 dizinden ameliyat geçirerek geldi bize ama kapak yaptı bazılarına

Nonda fanatik bir fenerli arkadaşıma 2 sene önce "Bizde Kezman yerine Nonda olsa kesin şampiyon olurduk " Dedirten adam Pres yapmıyor demişsin Nonda Baros tarzı adam değildir arkadaş daha kaç kere söyleyeceğiz Baros tarzı adamlar pres yapıp defansı yormayı sever

Sevmeyebilirsin ama saygı duymalısın . Saygı duyulacak bize çok katkıları olan bir adam Nonda

Üst Alt