Bizim oğlan kıza açılamıyor, yardım ! - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bizim oğlan kıza açılamıyor, yardım !

Cevap: Bizim oğlan kıza açılamıyor, yardım !

Gelinimizi tanıdığımıza göre asıl işimize yoğunlaşalım.:)

Önce romatik bir film izlesinler,çocuk buluşmaya giderken bir gül versin 'yolda çiçekçi gördüm almak istedim' der çiçekleri seviyorsa gelinimiz onunla da ilgili birşeyler diyebilir.Filmden sonra çıkartır Kinder'i(bu fikri tuttum :)) kız okur içindeki notu.Gerisi ne olur orasını bilemem...

Sonuna da gökten 3 elma düşmüş yazsan tam olacaktı renkdaş.

Önce romatik bir film izlesinler,çocuk buluşmaya giderken bir gül versin 'yolda çiçekçi gördüm almak istedim' der çiçekleri seviyorsa gelinimiz onunla da ilgili birşeyler diyebilir.Filmden sonra çıkartır Kinder'i(bu fikri tuttum :)) kız okur içindeki notu.Gerisi ne olur orasını bilemem...

Kinder kısmına ertuğrul güzel bişey demişti olmaz diye :)

Ben uzun uzun okudum ya sindire sindire belki denk gelmişizdir de nereden bileceksin :)

Computing dersi aldın mı bizim okulda CS121, belki lab'ına girmişimdir asistan olarak. :asd:

Yok hocam onlar bitmişti Bilkent'e geldiğimde. Econ'ları aldım, birkaç seçmeli, falan filan :) 100-200'lüleri orda almadım.

Valla ama şimdi konuşunca iyice özledim okulu.

Şu an okuyan genç arkadaşlarım var, okul bitse de hayat başlasa falan diyorlar, tokatı basasım geliyor. Moronlar. Öhmm, neyse :)

Süt dilimini öneririm bayağı güzel.

Kim ne derse desin bir kızla (zaten arkadaşsanız tabii ki) daha da yakınlaşmanın en temiz yolu ders çalışma bahanesidir.

Zaten hiç bir insan evladı oturup saatlerce çalışmaz, işte komiklikler şakalar orada kuracak artık kendi becerisi ile sonra bir yerlere davet eder, gerisi gelir.

Engin tecrübelerimle konuya parmak atmaya geldim, nerde kalmıştık ?

Şunu koyucaktım da avatar boyutunda gözükmedi güzel :asd:

toblerone-and-joey-tribbiani-gallery.jpg

Arkadaşlar. Bi baba da benim başımda var. Uyu da uyu uyu da uyu. Beynimi kemirdi, izninizle çıkmak zorundayım. Her şey için teşekkürler. Sizler yazmaya devam ederseni yarın mutlaka okurum. her şey gönlünüzce olsun

En çok Joey'nin fransızca konuştuğu bölüme gülmüştüm. Phoebe öğretmeye çalışıyordu falan :)

Olaya bilimsel yaklaşıp seviyeyi yükseltiyorum beyler.

Şimdi psikolojide bir durum var, bunu bir deneyle anlatacağım.

Detayını boşveriyorum ama özetle, bir adam bankta oturan bir kadına numarasını verirse kadının arama şansı aşırı düşüyor ama söz gelimi, uzun ince bir köprüde falan verirse bu oran feci yükseliyor.

İnsanlar mekanların ve durumların yarattığı etkileri kişilere yükler.

Yaz aşkı denilen şey bilimsel bir kavramdır, yazın sıcağın etkisi ile vücutta hormonal değişimler olur, saftirik insanoğlu bu heyecan veri değişimleri, havadan değil de o sırada yanında bulunan kişiden kaynaklandı sanar.

Deneyde de, köprünün tehlikesinin yarattığı bilinç altı heyecan, kadınlara, onları heyecanlandıranın adam olduğunu söyler.

Bu yüzden çiftler aşk filmine gider, filmin yarattığı duygusal havanın sebebini insan yanındakine yükler.

Eğlence, korku, üzüntü hep buna bağlı gider. Her kötü anında yanında olmak kulağa hoş gelebilir ama zaten ilişkiniz yoksa karşı cinste bir heyecan yaratamazsınız.

Özet: Ders çalışma bahanesi ile yanaş sonra heyecanlı veya eğlenceli bir yere götür. İlk turda sonuç olmazsa ikinciye tekrarla cesaretini topla ve result!

Olaya bilimsel yaklaşıp seviyeyi yükseltiyorum beyler.

Şimdi psikolojide bir durum var, bunu bir deneyle anlatacağım.

Detayını boşveriyorum ama özetle, bir adam bankta oturan bir kadına numarasını verirse kadının arama şansı aşırı düşüyor ama söz gelimi, uzun ince bir köprüde falan verirse bu oran feci yükseliyor.

İnsanlar mekanların ve durumların yarattığı etkileri kişilere yükler.

Yaz aşkı denilen şey bilimsel bir kavramdır, yazın sıcağın etkisi ile vücutta hormonal değişimler olur, saftirik insanoğlu bu heyecan veri değişimleri, havadan değil de o sırada yanında bulunan kişiden kaynaklandı sanar.

Deneyde de, köprünün tehlikesinin yarattığı bilinç altı heyecan, kadınlara, onları heyecanlandıranın adam olduğunu söyler.

Bu yüzden çiftler aşk filmine gider, filmin yarattığı duygusal havanın sebebini insan yanındakine yükler.

Eğlence, korku, üzüntü hep buna bağlı gider. Her kötü anında yanında olmak kulağa hoş gelebilir ama zaten ilişkiniz yoksa karşı cinste bir heyecan yaratamazsınız.

Özet: Ders çalışma bahanesi ile yanaş sonra heyecanlı veya eğlenceli bir yere götür. İlk turda sonuç olmazsa ikinciye tekrarla cesaretini topla ve result!

Özet: Ders çalış sonra kızı Lunaparka götür .

Özet: Ders çalış sonra kızı Lunaparka götür .

Ders çalışma bahanesi ile yanaş dedim ders çalışmaktan bahseden kim, amaç yan yana olmak o arada zekanla olsun, esprilerinle olsun, tam güven sağlayacaksın.

Eğlence ve heyecanlı, lunapark..neyse.

Ha eklemem gereken bir zorunluluk var, kadınlar en çok ailelerine ve arkadaşlarına düşkündürler onlara aşırı iyi davranın, her zaman.

Kendilerine yapılanı unuturlar ama aileleri ve arkadaşlarına yapılanlar "hatırlatılır" Bu hatırlatılacakların olumlu veya olumsuz olması sizin elinizde. Kaleyi içten fethedin, bırakın kapılar açılsın. Eğer dışarı çıkıyorsanız arkadaşını, kardeşini de davet edin inanılmaz prim yaparsınız.

Üst Alt