Bizim oğlan kıza açılamıyor, yardım ! - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bizim oğlan kıza açılamıyor, yardım !

Cevap: Bizim oğlan kıza açılamıyor, yardım !

biri rüyada drogba'yı görmenin tabirini söylesin sübyan kardeşimize. kıvırmadın söyleyin tabi

problem büyük Oğulcan , hemde baya büyük l------ :eek:

biri rüyada drogba'yı görmenin tabirini söylesin sübyan kardeşimize. kıvırmadın söyleyin tabi

problem büyük Oğulcan , hemde baya büyük l------ :eek:

Yok atlattım o günleri, transfer nöbetinin bu yaz ilk zamanlarında baktıgım herkesin yüzü Drogba olmuştu bana. Olmadı saglık olsun neyse.

Abi senin yaş 38 burdaki bir çok arkadaşdan daha tecrübelisin,bu yaş yeni jenerasyonu çokda kaçırmış yaşlı sayılacak yaş değil :) Abi sen 38 isen bu yavru kaç yaşında?Sen kaç yaşında evlendin be Abi :) Bu çocuk bundan mutlu olmasına olucakda bundan mutlu olucak olan yavrunun yaşı kaç?

Abi senin yaş 38 burdaki bir çok arkadaşdan daha tecrübelisin,bu yaş yeni jenerasyonu çokda kaçırmış yaşlı sayılacak yaş değil :) Abi sen 38 isen bu yavru kaç yaşında?Sen kaç yaşında evlendin be Abi :) Bu çocuk bundan mutlu olmasına olucakda bundan mutlu olucak olan yavrunun yaşı kaç?

Ben 19 da evlendim direk bunu yaptık :) 20 yaşında baba oldum işte. Tecrübelerimiz vardı zamanında tabi ama zaman değişti. Siz daha iyi bilirsiniz artık. ben bi "hasretinden prangalar eskittim" kitabı verdim. iki ay sonra nişan 5 ay sonra evlilik. :)

Ben 19 da evlendim direk bunu yaptık :) 20 yaşında baba oldum işte. Tecrübelerimiz vardı zamanında tabi ama zaman değişti. Siz daha iyi bilirsiniz artık. ben bi "hasretinden prangalar eskittim" kitabı verdim. iki ay sonra nişan 5 ay sonra evlilik. :)

Ne diyeyim Abi Allah bağışlasın ve güzel geleceğini beraber mutlu bir şekilde yaşamısına ve torunun torununu görmeyi nasip etsin.:)Bak bu olursa torunun torununu görmekdirek cennetliksin imkan var şanslısın Abi :)

Şimdi Cuma Namazına gidiyorum

Dua edeceğim senin için ve cümlemiz için

Hayırlara vesile olsun inşallah

:)

Üst Alt