Bizim oğlan kıza açılamıyor, yardım ! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bizim oğlan kıza açılamıyor, yardım !

Cevap: Oğlum için çok önemli arkadaşlar lütfen bakar mısınız?

Bende 'oglum icin önemli' görünce saglik ile ilgili birsey sandim. Iyiki degilmis :).

Kurtarmıyor öyle mi.. Berkanneslihan mı olsun yani?

#berkanneslihaniseviyor şeklinde olursa oluyor.

Abi TT olması çok zor... Başka bi olay düşünelim illa mutlu etmek istiyorsan :)

Aslında ftw1905 yapardı bunu be arkadaşlar. Ona tweet atsak da o da RT etse?

Abi bi özet geç sen bize. Durum ne? Olayı bi öğrenelim,fikirler havada uçuşur:D

Benim oğlan seviyor. Çok seviyor ama kıza söyleyemiyor. Bunu sigara içerken yakaladım normalde hayatta içmezdi. Bir sene önceydi. Ben harap etme kendini dedim olmaz böyle falan. Bana söz verdi ve 1 yıldır ağzına sürmüyor. Oğlum bana her şeyini anlatır. Kızı hala seviyor. Artık söylemek istiyor. Yaşı 18. Ben de yardımcı olmak istorum ona. Aklıma geldiniz gece vakti :)

@hilalcebeciii Bir baba oğlunu mutlu etmek istiyor.#berkanneslihaniseviyor 'ı TT yapmak istiyoruz.Yardımcı olabilir misiniz ?

Yollayalım Hilal Cebeci'Ye evet mantıklı.

Başlığı ve katılımı görünce kan ilanı falan sandım korktum, aman neyse derdi bu olsun.

@hilalcebeciii Bir baba oğlunu mutlu etmek istiyor.#berkanneslihaniseviyor 'ı TT yapmak istiyoruz.Yardımcı olabilir misiniz ?

Yollayalım Hilal Cebeci'Ye evet mantıklı.

Yav ben o kadını hiç sevmiyorum- bir bilsen :) Hele benim hanım :) Ama ne yapalım oğlan için

Kızın babası ters davranmasın abi ? :) Neslihan o olduğun farkında nasıl olacak ?

Benim oğlan seviyor. Çok seviyor ama kıza söyleyemiyor. Bunu sigara içerken yakaladım normalde hayatta içmezdi. Bir sene önceydi. Ben harap etme kendini dedim olmaz böyle falan. Bana söz verdi ve 1 yıldır ağzına sürmüyor. Oğlum bana her şeyini anlatır. Kızı hala seviyor. Artık söylemek istiyor. Yaşı 18. Ben de yardımcı olmak istorum ona. Aklıma geldiniz gece vakti :)

Vay be abi ellerinden öpüyorum,helal olsun sana. Abi yalnız TT konusunu unutalım bence,daha reel bişey gerekli.

#cahitbasoltubayiibrahimethemever tt olur beyler...

ALLAH rızası için...

Yardım edin...

Üst Alt