Bizim oğlan kıza açılamıyor, yardım ! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bizim oğlan kıza açılamıyor, yardım !

Cevap: Oğlum için çok önemli arkadaşlar lütfen bakar mısınız?

O hilal cebeciye tweet atacak mısınız ne yapacaksınız?

Abi 18 yaşındaki adamın kıza açılması lazım benden söylemesi.Yaşı küçük falan sandım bende.Adam olmuş artık.:)

Abi 18 yaşındaki adamın kıza açılması lazım benden söylemesi.Yaşı küçük falan sandım bende.Adam olmuş artık.:)

Daha öncekilere hep söylerdi. Bana baba sevgilim diye getirirdi zaten de :) Bu sefer kör kütük aşık olmuş mahvolmuş serseri :) Durum vahim

Abi illa sanal şeyler mi gerekli? Bence güzelce alsın bi gül,derin derin baksın kızın gözlerine Seni Seviyorum desin. :D

Sanal gerekli değil tabii, ama onlar çok klasik be gülüm. biz de yaptık onu gençken çok ta tokat yedik o taktikle :) daha marjinal fikir falan olsa

Sanal gerekli değil tabii, ama onlar çok klasik be gülüm. biz de yaptık onu gençken çok ta tokat yedik o taktikle :) daha marjinal fikir falan olsa

Abi valla artık kızlar tokat atmıyor. Atanlarda öpmek isteyenler genelde:D Ama düşünelim bakalım buluruz güzel bi fikir.

Çıksın karşısına seviyom lan desin abi,olursa olur olmazsa bulur yolunu.

Yarın sanayiye gitsin, cnc tezgahında kızın ismini demir kalıp kestirsin epeyce büyükçe de bir kalp kalıbı kestirsin. Sonra kalıpların içine az enerji veren yanıcı madde (alkol) doldurup gece balkonun altına goturup yaksın.

Bu arada seni seviyorum demesin de ne derse desin. Hiçbirşey yoksa ortada hepten ürkütmesin kızı. Biliyosun biz erkekler severiz ama bayanlar hemen anlamaz.

Birkaç gün anlamlı anlamlı baksın kıza.Kız zaten yakında anlar sevdiğini.Yüz veriyorsa olur vermiyorsa olmaz.Ben öyle yapmıştım.:)

Yarın sanayiye gitsin, cnc tezgahında kızın ismini demir kalıp kestirsin epeyce büyükçe de bir kalp kalıbı kestirsin. Sonra kalıpların içine az enerji veren yanıcı madde (alkol) doldurup gece balkonun altına goturup yaksın.

Bu arada seni seviyorum demesin de ne derse desin. Hiçbirşey yoksa ortada hepten ürkütmesin kızı. Biliyosun biz erkekler severiz ama bayanlar hemen anlamaz.

Nasıl yani seni seviyorum demesin. Ne desin mesela?

Üst Alt