BJK Resmi Sitesi: "Quaresma’nın Transferi Taraftarlarımızı Coşturdu" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BJK Resmi Sitesi: "Quaresma’nın Transferi Taraftarlarımızı Coşturdu"

Cevap: BJK Resmi Sitesi: "Quaresma’nın Transferi Taraftarlarımızı Coşturdu"

anaaa şaka sandım gerçekten varmış sitelerine girdim yuh oha ne bu be öööh resmi siteye koydukları şeye bak ..burdan ben utandım

Allah'ım ya :D Ben Her zaman Diyorum tek rakibim fenerbahce'dir.Gerisi İlgilendirmez.

küfür de etselerdi bari tam olsaymış :D

Çüşş argo kelimelerin yer aldığı yorumları koymadıklarına şükredelim ne bilim angut ***** filan yazıyordur ama onu Fener diye değiştirmiş de olabilirler :D Dikkat ettimde takımımıza çamur atmamışlar :D

Bize pek sataşmamışlar zaten birbirimzden aşırı nefret ettiğimizde söylenemez ama bu ne arkadaş sen koca kulüpsün.taraftarın yazdığı kendi görüşüdür ama sen bunu alıp nasıl koyarsın resmi sitene,orası kulubun temsil edildiği bi yer,siirt beşiktaşlılar derneği internet sitesi yada beşiktaşın seviyesiz bi taraftar forumu değilki :)

:ana sayfa olduğu gibi Qaresma ile dolu ya resmi siteye bak yok yazarlar soyle yorumlamıs yok qauresma turkıyeyeı ayağa kaldırmıs 50 tane baslık var:asd:

ya bu beşiktaşlılar kendini ne sanıyorsa.bjk kendini büyük falan sanmasın artık,benim gözümde sıradan bir futbol takımı çünkü:)

alın Quresmayı güle güle tepinin:):)

adamlar tarihinde ilk defa bir süperstar getiriyor bırakında tadını çıkartsınlar :D

Resmi site değil, JB site resmen.

Resmi siteye bak :D Forum filan da açsaydınız. Yıldırım Demirören ile Serdar Adalı repleşirlerdi. Emeğe saygı.

Serdar Adalı'nın açıklamaları da çocukça zaten.Dün izledim konuşmalarını, ''şimdi biz Quaresma'yı kimle kıyaslayalım diyor'' ilk defa transfer yapınca görgüsüzlük hat safhada oluyor.

ezikler, görmemişler ...

asla büyük değilsin bjk

Üst Alt