Black Friday 2020 Başlığı - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Black Friday 2020 Başlığı

29 Kasım Cuma günü 4,7 milyar TL kartlı ödeme gerçekleşti. Bu rakam, geçen yılın aynı gününe denk gelen cuma ile karşılaştırıldığında kartlı ödemelerde yüzde 36 artış görülürken, bu artış, Türkiye'nin nakitsiz toplum hedefine doğru hızla ilerlediğinin önemli bir göstergesi oldu.

29 Kasım Cuma günü 4,7 milyar TL kartlı ödeme gerçekleşti. Bu rakam, geçen yılın aynı gününe denk gelen cuma ile karşılaştırıldığında kartlı ödemelerde yüzde 36 artış görülürken, bu artış, Türkiye'nin nakitsiz toplum hedefine doğru hızla ilerlediğinin önemli bir göstergesi oldu.
Nakitte kalmak lazım,gelecekte kimse de kalmayacak

4033F237-30D0-48E8-9D85-F626EE2D3634.png
Yurtiçi Kargo böyle bir duyuru yayınlamış. Kasım aylarında indirimlerin artacağı belli, dönemsel kapasite artışı yapamıyorlar mı anlamıyorum.

23 Kasım'da Hepsiburada'nın kendisinden 2 parça ürün alayım dedim hala bekletiyor herifler. Öyle ucuz şeyler de değil aldıklarım, b.kunu çıkardılar.

Ekli dosyayı görüntüle 66339

Güncelleme yapayım. Ürünlerden biri 9'unda öbürü 16'sında geldi. İlk ürün geldikten sonra adamlar 2 ürün de teslim edilmiş gibi siparişi tamamlayınca bir tırsmadım değil. İkisi de sağ salim geldi, buna da şükür.

Blackfriday kapsamında 1 tb nvme ssd bulan varsa bir zahmet bana da haber versin. İyi bir indirim yakalayamadım, çok acil ihtiyacım olmadığı için fazla para vermek de istemiyorum, her zaman olabilen rutin indirimleri aşan bir indirime rastlamadım henüz.

Üst Alt