Black Friday 2020 Başlığı - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Black Friday 2020 Başlığı

Bitti de her yerde Trendyol reklamı görmekten kurtulduk sonunda. Muslera bile Trendyol reklamında oynuyordu yahu. Kargo şirketlerinin de kapasitesi yetersiz kaldı. Çoğu kişinin aldığı şeyler eline ulaşamadı günlerdir.

Trendyol denilen oluşum reklama harcayacağı parayı gerçekten indirim yapmaya harcasaydı keşke.

Sokağa çıkıyorum reklam panolarında Trendyol
Youtube'dan Galatasaray golleri izleyeyim diyorum Trendyol
Televizyonda haber izleyeyim diyorum Trendyol
Bir tane ücretsiz oyun oynayayım diyorum Trendyol
Metroya bineyim diyorum Trendyol

Bu reklamlara bir sınırlama yok mu anlamıyorum :)

Sokağa çıkıyorum reklam panolarında Trendyol
Youtube'dan Galatasaray golleri izleyeyim diyorum Trendyol
Televizyonda haber izleyeyim diyorum Trendyol
Bir tane ücretsiz oyun oynayayım diyorum Trendyol
Metroya bineyim diyorum Trendyol

Bu reklamlara bir sınırlama yok mu anlamıyorum :)

Taktikleri bence şuydu.

Trendyol 10 yıldan fazladır var ve o dönemler gerçekten markaların outlet ürünlerini satışa yönlendirdiği bir yerdi, sonrasında popülerliği arttı ancak online alışveriş yapan oranı hala az olduğu için öyle çok fazla kullanılmıyordu. Adamlar geçen yıl baktı ki "biz zaten indirim yapmasak da, indirim yaptık deyince deli ürün satıyoruz." bu yıl tüm parayı reklama harcadılar ve muhtemelen kasım ayında 50 milyona yakın ürün sattılar, bu gerçekten inanılmaz bir rakam.

İnsanlar da nasıl olsa normal mağazalarda daha pahalıdır diyerek yığıldı ürünlere, bunların kendi markası olan "trendyol man ve woman" zaten gördüğüm kadarıyla kalitesiz, oradan da yürüdüler ama tabii.

Taktikleri bence şuydu.

Trendyol 10 yıldan fazladır var ve o dönemler gerçekten markaların outlet ürünlerini satışa yönlendirdiği bir yerdi, sonrasında popülerliği arttı ancak online alışveriş yapan oranı hala az olduğu için öyle çok fazla kullanılmıyordu. Adamlar geçen yıl baktı ki "biz zaten indirim yapmasak da, indirim yaptık deyince deli ürün satıyoruz." bu yıl tüm parayı reklama harcadılar ve muhtemelen kasım ayında 50 milyona yakın ürün sattılar, bu gerçekten inanılmaz bir rakam.

İnsanlar da nasıl olsa normal mağazalarda daha pahalıdır diyerek yığıldı ürünlere, bunların kendi markası olan "trendyol man ve woman" zaten gördüğüm kadarıyla kalitesiz, oradan da yürüdüler ama tabii.
admin sana sms attım baksana

Taktikleri bence şuydu.

Kargo şirketleri trendyol siparişlerine kota koymuş diye okudum sosyal medyada. İlk defa böyle bir şey görüyorum. Adamlar hakikaten rekor sattı.

Üst Alt