Black Friday! - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Black Friday!

Ideapad 5000 TL'ye düştü.

Asus Vivobook X542UR-DM452T Intel Core i7 8550U 8GB 1TB GT930MX Windows 10 Home 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar

Düşerse tercih edebilirim daha düşük de olsa donanım. 2-4 kilo arası gösteriyor ama çok ağır değil gördüm yerinde, tasarımı da hoşuma gitti.
Peşin fiyatına 3 taksit imkanı da var sanırım. Birden 5k vermek biraz bütçeni zorlarsa bunu da değerlendirebilirsin. 1.600 civarından 3 taksit seçeneğiyle uygun olur

ALP-L09 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Peşin fiyatına 3 taksit imkanı da var sanırım. Birden 5k vermek biraz bütçeni zorlarsa bunu da değerlendirebilirsin. 1.600 civarından 3 taksit seçeneğiyle uygun olur

ALP-L09 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

3 taksit alamam şu an. 6 ay için girebilirim maksimum. Neyse bakalım. Daha uygun bir şey çıkarsa bu özelliklere yakın olabilir. Daha hafifini yakın fiyata bulursam duruma bakacağız yine.

Hepsiburadadan bi bilgisayar toplamıştım monitör hariç 5200 lira tutuyordu 7 parça ürün. Şimdi baktım sepete 4700 lira diyor toplamda 500 liralık bi indirim olmuş. Buna da şükür. Ryzen 5 2600 hepsiburadada 1100 lira fena bi fiyat değil.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt