Black Friday! - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Black Friday!

Avm'lerde yarın iyi indirim olur mu? Viaport'a gidezem Pendik'e de boşuna gitmekte istemiyorum. Spor ürünü almam lazım biraz. Gerçi spor mağazaları pek iplemiyor indirimi gibi de bilmiyorum.

HB nın elektronikte de bir şey yaptığı yok henüz; ilerleyen saatlerde yaparlarsa bilemem. Düşündüğüm telefonu N 11 den almaya yakınım şu an için (Belki hiç almam). Elektrikli aletlerde de takip ettiğim bazı ürünler var, HB hiçbirisi için en iyi seçenek olamadı. Böyle giderse, iddia ediyorum, bahsettikleri hedeflerin çeyreğini bile tutturamazlar...

Lenovo V330 Intel Core i7 8550U 8GB 1TB + 128GB SSD Radeon Fiyatı

Oyunla pek işim yok,daha çok günlük kullanım ve teknik programlar için pc bakıyorum.Aslında i5 bilgisayarlar da işimi görür fakat bu paraya benzer özellikte alet de yok.ekran kartı tırt biliyorum yine de ne dersiniz alınır mı?
Donanım olarak iyi, fiyat olarak Türkiye piyasasını bilmediğim için bir şey diyemem ama bugün benzer donanıma sahip bir başka Laptop paylaşıldı. Onun fiyatına göre fiyat olarak da iyi duruyor.

Şu an hepsiburadada Note 9 4999 lira. Almayı düşünen kaçırmasın

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt