Black Friday! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Black Friday!

Vivense ve Trendyol şuan için bok gibi geldi bana . Hikaye yapmışlar . İkea ve Hepsiburada umarım bir güzellik yapar .

trendyol çakallık seviyesini arşa çıkarmaya hevesli
geçen 49.90 olan gömleği 99.90 yapmış sepette %50 indirim diyor. :tbr:

fırsatlar hep cacık görünüyor. hb iyi bişeyler yaparsa sağlam bi bluetooth kulaklık bakıcam.

09-11 Kasım indirim döneminde baya alışveriş yapmıştım US Polo'dan.

3 sweatshirt, 1 yelek ve 1 deri ayakkabı aldım. Bu ürünlerin normal satış fiyatı toplam 900-1000 TL falandı. Ama bana tam tamına 390 TL'ye patladı. İyi alışverişti (y)

09-11 Kasım indirim döneminde baya alışveriş yapmıştım US Polo'dan.

3 sweatshirt, 1 yelek ve 1 deri ayakkabı aldım. Bu ürünlerin normal satış fiyatı toplam 900-1000 TL falandı. Ama bana tam tamına 390 TL'ye patladı. İyi alışverişti (y)

Geçen hafta ben de gördüm onu. Sepete 3-4 ürün ekledim akşam tekrar bakıp alayım diye ama bedenler birkaç saat içinde tükenmişti.

Asıl indirim oradaydı gerçekten. Özellikle 2-3 gömlek kaçırdığıma çok üzüldüm.

Geçen hafta ben de gördüm onu. Sepete 3-4 ürün ekledim akşam tekrar bakıp alayım diye ama bedenler birkaç saat içinde tükenmişti.

Asıl indirim oradaydı gerçekten. Özellikle 2-3 gömlek kaçırdığıma çok üzüldüm.
Gerçekten büyük indirimdi. Yanlış hatırlamıyorsam %30 normal indirim + sepette %30 indirim fiyatı üzerinden bir %10 indirim daha yapmışlardı. Sweatshirtlerde bir sıkıntı olmadı da, özellikle ayakkabı ve yelek ben aldıktan sonra tükenmişti. Son ürünleri de ben almıştım muhtemelen.

Üst Alt