Black Friday! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Black Friday!

Bir diğer sorum son 2-3 yıllık dönemde günlük ya da koşu için new balance alıp diğer markalarla kıyas edebilecek birisi var mıdır?

Tek derdim o rahatlık hissiyatı, sezon döndüğü için kış aylarında o segmentteki ayakkabılarda iyi indirimlere denk gelme ihtimali de artacaktır.

Skechers ürün katoloğu Türkiye'de çok dar. O yüzden ayakkabı tercihimi yurtdışına bırakma ihtimalim var. Giyim markalarında da fiyatlar o kadar hızlı arttı ki herhangi bir indirim ne akdar düşürecek bilemiyorum artık.

Bir diğer sorum son 2-3 yıllık dönemde günlük ya da koşu için new balance alıp diğer markalarla kıyas edebilecek birisi var mıdır?

Tek derdim o rahatlık hissiyatı, sezon döndüğü için kış aylarında o segmentteki ayakkabılarda iyi indirimlere denk gelme ihtimali de artacaktır.
Geçenlerde 5. Asics tenis ayakkabımı aldım. İlk Asics deneyimimden sonra diğer markalara hiç bakmıyorum bile. Konfor-stabilite-sağlamlık vs vs, tek geçerim...

Voleybol ve koşu ayakkabılarında bildim bileli en iyisidir zaten. Yeğenim günlük-yürüyüş-koşu ayakkabısı olarak New Balance' ı çok severdi, geçen yıl tavsiyeme uyup aldıktan sonra o da Asics' den vazgeçemez oldu...

İndirimler genelde hafta boyu mu oluyor ? Yoksa sadece 23'ünde mi ? Yeni eve taşındım alacağım çok çok fazla şey var . Eski Black Fridayler nasıldı hiç takip etmedim bilen arkadaşlar aktarırsa tecrübeleri sevinirim .

İndirimler genelde hafta boyu mu oluyor ? Yoksa sadece 23'ünde mi ? Yeni eve taşındım alacağım çok çok fazla şey var . Eski Black Fridayler nasıldı hiç takip etmedim bilen arkadaşlar aktarırsa tecrübeleri sevinirim .
TR e-marketler için bindirim üstüne indirim oluyor.Amerika-Almanya amazonda güzel şeyler bulabilirsin ama gümrük vergisi çok düşük(20€ muydu en son bilmiyorum) ve dolar&euro TL karşısında epey değerli olduğundan, kargo parası da eklenince pek bişey kazandırmıyor yurtdışından alışveriş.
Fırsat bulursan kaçırma tabii.

Spor için ben hemen hemen hepsini denedim, en rahatı bence Asics ama şeklini beğenmediğim için giymiyorum. Columbia'nın da ayakkabıları iyi ama gereksiz pahalı. Spor için soruyorsan bence de Asics bak ama günlük giyimde normal kıyafetlerin altında bana göre çok tipsiz duruyor. Skechers'ı hem günlük hem de sporda giyersin gidiyor hepsine. Zero Gravity güzel baya. Gerçi bütçeni bilmiyorum da ayakkabıya aşırı para vermek bana saçma geliyor.

Tipi hoşuna giderse eğer Adidas Pure boost öneririm. Koşu için kullanıyorum. Yeni sezon ile geçen sezon(internette vardır) fiyatı arasında yarı yarıya fark var. Ürünlerin dış görünüşü ve malzemesi de aynı.

Üst Alt