BluTV | Ana Konu - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Oradan çıkmış sayılmaz zira rezil oluyor orada.

Parladığı mevzu bu.

Tabii biz lisedeyken tanırdık Doğu'yu o abiler videolarından.
O değilde geçen YouTube da denk geldi farah Zeyneple nası manita olmuş bu lan.

Bi gala gecesiydi sanırım. Farah i gördüğüm en güzel kare olabilirdi. Ve yanında doğu var sarılıyor espri yapmaya çalışıyor zoraki gülmeler farahtan falan yıkıldım keramettin.

GSC Mobile App

O değilde geçen YouTube da denk geldi farah Zeyneple nası manita olmuş bu lan.

Bi gala gecesiydi sanırım. Farah i gördüğüm en güzel kare olabilirdi. Ve yanında doğu var sarılıyor espri yapmaya çalışıyor zoraki gülmeler farahtan falan yıkıldım keramettin.

GSC Mobile App
Ona ben de şaşırdım. Tipi geçtim de katıksız mal bu herif, neyiyle etkilemiş olabilir yani.

Abin gibi ağzı iyi laf yapıyor olsa dicem ama sanmıyorum

Bu arada abiler videosu çok ünlüymüş. Bugün YouTube da videolarının çoğunu izledim. Ama ben pek gülmedim. Cemaat abisi taklidini çok iyi yapmış. Ben orijinal şakirt görmediğim için bana komik gelmedi. Ama tip oturmuş. Zaten tipi benziyor :D
2006da falan vardı o video ya, lisede geyiğini yapıyorduk.

Onlardan 10 sene sonra falan ünlendi eleman, hatta ünlenince, o videodaki elemanın Doğu olduğunu öğrenince şaşırmıştım :asd:

Garip bir eleman şanslı mı desek şanssız mı desek bilemedim.

2006da falan vardı o video ya, lisede geyiğini yapıyorduk.

Onlardan 10 sene sonra falan ünlendi eleman, hatta ünlenince, o videodaki elemanın Doğu olduğunu öğrenince şaşırmıştım :asd:

Garip bir eleman şanslı mı desek şanssız mı desek bilemedim.

Biraz geç ünlenmiş ama geldiği nokta iyi. NBC filminde başrol oyuncusu oldu ve ödüllü oyuncu.

Adam aynı zamanda Mustafa Sandal ile düet yapmış. Açıkçası dinlemeye cesaret edemedim.

Biraz geç ünlenmiş ama geldiği nokta iyi. NBC filminde başrol oyuncusu oldu ve ödüllü oyuncu.

Adam aynı zamanda Mustafa Sandal ile düet yapmış. Açıkçası dinlemeye cesaret edemedim.
NBC olayı zaten peak nokta; niye onu seçti acaba, gerçi Murat Cemşir'i de oynattı o filmde. Stand upına gidecektim korona çıktı, gitsem komedyenlik performansından da bahsedicem de.

Ölümlü Dünya'da iyidi ama, Bayi Toplantısı da eh işte.

NBC olayı zaten peak nokta; niye onu seçti acaba, gerçi Murat Cemşir'i de oynattı o filmde. Stand upına gidecektim korona çıktı, gitsem komedyenlik performansından da bahsedicem de.

Ölümlü Dünya'da iyidi ama, Bayi Toplantısı da eh işte.

Bizim buraya gösteriye gelmişti. Ben gitmedim. Bayağı beğenildi.

Ahlat Ağacı'nı izlediysen dikkat et canlandırdığı karakter tipine çok uygun. Hatta karakterine de çok uygun. Oyuncu seçme konusunda Nuri Bilge Ceylan çok başarılı.

Bizim buraya gösteriye gelmişti. Ben gitmedim. Bayağı beğenildi.

Ahlat Ağacı'nı izlediysen dikkat et canlandırdığı karakter tipine çok uygun. Hatta karakterine de çok uygun. Oyuncu seçme konusunda Nuri Bilge Ceylan çok başarılı.
Biraz da alaylılar yerine daha kendi kendine çıkanları seçmiş gibi Serkan Keskin dışında.

Yalnız bu eleman ne ara oyunculuk dersi aldı da o filmde oynayacak seviyeye geldi onu pek anlamadım açıkçası. Yine de filmdeki edebiyat sohbetleri gerçekçi ve güzeldi.

dönem diziler/ filmlerine ekstra saygı duyarım. mekanlar, kıyafetler, kullanılan araç gereçler vb seyler ciddi emek isteyen detaylar çünkü.
en kısa sürede izliyorum çağan ırmak iyi iş çıkarmıstır diye de düşünüyorum.

Yesilcam ilk bölüm bitti. Muazzor. Pc Ye geçince yeni konusunu açalım bu dizi olur. Blutv içeriğindeki saçmalıklar içinde kaybolmasın.

Müzikler mekanlar eski yönetmenler oyuncular inda içerisinde bulunması memnun etti.

2.bolume geçiyorum bay.

GSC Mobile App

Üst Alt