Boğaziçi Üniversitesi'nde Öğrenciler Konuşma Yapan Rektörü Protesto Etti - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Boğaziçi Üniversitesi'nde Öğrenciler Konuşma Yapan Rektörü Protesto Etti

Lan protesto hakkının yasal olmadığını mı iddia ettim ben? Eğitimci diye savundukları kişilerin ne bok oldukları hakkında Bilgin yoksa ne halta benimle tartışmaya çalışıyorsu?
Söyle bakalım eğitimci diye savundukları kişiler kimmiş de terörist olmuş bunca öğrenci? Söyle de kültürlenelim.

Lanlı lunlu konuşma o klavyeyi bir yerine monte ederim.

Adres verebilirim kiremittin, gelirsin. Oturur konuşuruz, uygun bir yer bulur monte ederiz.
Oo adres en sevdiğim. Telefon da vereyim? Napcan çomar arkadaşlarınla gelip klavye mi monte edeceksiniz?

Adamsan ettiğin lafın altını dolduracaksın, boş atmadığını göstereceksin hadi bekliyorum.

Ulan sorsan üniversite okumamışsındır, Boğaziçi hakkında satır bilgin yoktur. 600 oy alarak birinci olmuş kadının rektör olamaması ne demektir fikrin var mı? Sırf kontrol edilemiyor diye kural değiştirmedeki mantığı açıkla da kültürlenelim biraz? Sonra dönücez okuduğun bir kaç satırla terörist yaptığın onca insana.

Allah dan çapım yetersiz kalıyor yoksa forumu yine diğer taraftdan takip etme ihtimalim yüksek olurdu. Neyse canım makarna çekti ne hikmetse.

Oo adres en sevdiğim. Telefon da vereyim? Napcan çomar arkadaşlarınla gelip klavye mi monte edeceksiniz?

Adamsan ettiğin lafın altını dolduracaksın, boş atmadığını göstereceksin hadi bekliyorum.

Ulan sorsan üniversite okumamışsındır, Boğaziçi hakkında satır bilgin yoktur. 600 oy alarak birinci olmuş kadının rektör olamaması ne demektir fikrin var mı? Sırf kontrol edilemiyor diye kural değiştirmedeki mantığı açıkla da kültürlenelim biraz? Sonra dönücez okuduğun bir kaç satırla terörist yaptığın onca insana.

Klavye monte edicem diyen sen değil miydin? Fena mı ettim adresimi vereyim deyince? Ya da sen ver adresini, ben klavyemi alıp geliyim öyle yardımcı olayım. İnsanlara iyilik de yaramıyor valla. Adamsan ettiğin lafın altını doldur, gel ne monte edeceksen et. Boş atmadığını sen de göster.

Üni konusuna gelince; açıktan bitirmeye çalışıyorum. Maalesef hala bitmedi.

Protesto olayına gelince; öğrenciler rektörü protesto etmiş götünü dönmüş umurumda mı sanıyorsun? Eğitimci diye savundukları kişilerin en azılı dhkpcli terörist oldukları bu kadar aşikar iken bir öğrencinin kalkıp bu teröristleri savunması aklına mantığına uyuyorsa ben napiyim. Görüyoruz kimi öğrencilerin de kimi eğitimcinin de hallerini.

Son düzenleme:
Ha bu arada ulanlı falan konuşmayalım, bi tane klavyem var. Onu da yüreğin varsa bana monte edeceksin ya; sana klavye kalmaz sonra.

Küçümsemek için söylemiyorum ama bir kampüsten adım atmamışsan içeri şu protestoyu eleştirme hakkın yok hala konuyu çarpıtıyorsun o da ayrı bir mesele ya.

Klavye monte edicem diyen sen değil miydin? Fena mı ettim adresimi vereyim deyince? Ya da sen ver adresini, ben klavyemi alıp geliyim öyle yardımcı olayım. İnsanlara iyilik de yaramıyor valla. Adamsan ettiğin lafın altını doldur, gel ne monte edeceksen et. Boş atmadığını sen de göster.

Üni konusuna gelince; açıktan bitirmeye çalışıyorum. Maalesef hala bitmedi.

Protesto olayına gelince; öğrenciler rektörü protesto etmiş götünü dönmüş umurumda mı sanıyorsun? Eğitimci diye savundukları kişilerin en azılı dhkpcli terörist oldukları bu kadar aşikar iken bir öğrencinin kalkıp bu teröristleri savunması aklına mantığına uyuyorsa ben napiyim. Görüyoruz kimi öğrencilerin de kimi eğitimcinin de hallerini.
Kim DHKPCli kimi savunuyorlar? Anlat işte dinliyorum. Lanlı lunlu konuşan da sensin, fikirlerini ifade edecek çapı olmayan adam adres vermeye kalkar ilk dakikada.

Bak hala diyorum fikirlerini savun ama altı da dolsun anlat doğruysa özür dileyeceğim. Ama altı dolacak ne tepkisinin neden verildiğinden bile haberin yok bana kalırsa.

Almanyadan klavye sevgilerimle yollarım ihtiyac olursa monte işlemlerinden sonra. Türkçe karakterler mevcut değil ama idare edersiniz artık :(

Bir insan gorusunu savunmalidir, bekliyoruz yoksa teror yuvasi demek, ogrencileri kucumsemek'de cok saygisizlik etmis olursun.

Üniversite nedir, ne amaçla kurulmuştur, rektör kimdir, akademisyen kimdir, öğrenci kimdir, üniversitelerdeki haklar nelerdir, son 15 yılda ne gibi değişimler olmuştur, neden okumuş halk bu tepkileri koymakta, okumayam halk ise bunları terörist olarak lanse etmektedir, sorgulama bilinci olmayan bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan insanlar klavye başında nasıl insanlara terörist damgası vurabilmektedir, bu cahillik değil de nedir bana bunları açıkla Taner bekliyorum.

Ulan ne ülke ya hayatında üniversite kampüsü görmemiş adamlar çıkıp üniversite öğrencilerine terörist diyorlar. Ne kolay iş arkadaş ya, sonra da insanları başkalaştırmayın demezler mi bir de.

Karşıma çıkıp iki lafı bir araya getiremez sorsan o kadar çapı yok, birikimi yok ama tek sözüyle herkes terörist oluyor. Hayatında yüzünü görmediğin insanlara terörist diyebilmek müthiş bir yaklaşım saygı duyuyorum.

karsit goruslu herkesi bi teror orgutune yamamaya basladilar bilmem farkindamisiniz?

Kurtse pkkli
Chpliyse dhkpcli
Muhafazakar muhalifse fetöcü

Toplasan 5000 bin uyesi olmayan bi sol orgute herkesi yamamaya calisiyorlar

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hayir ama anlamadigim su, universiteyi kotulemekde var, kucumsemekde var Türkiyede. En basta bastadaki adam bunalara gaz veriyor, yok akademisyan soyledir de boyledir, ama soyle bir gercek var ki daha kaliteli bir egitim sonucta daha buyuk bir ekonomiye yol verir - yani ulke olarak daha zengin oluyoruz, bu sana bu bana bu herkese daha iyi bir yasam saglar. Universiteler kisacasi sadece akademisyanlara ve kognitif guclu insanlara iyi gelmez ama ulke olarak saglam universiteler onemlidir.

The Role of Education Quality for Economic Growth by Eric A. Hanushek, Ludger Woessmann :: SSRN

80 sayfa okumani istemem ama sadece conclusionu okusan yeterli, ha butun articleyida okuyabilirsin.

Biraz akillanalim, universitelerede saygi ve destek cikalim.

Almanyadan klavye sevgilerimle yollarım ihtiyac olursa monte işlemlerinden sonra. Türkçe karakterler mevcut değil ama idare edersiniz artık :(

Fatih üzdün bizi??

Tamam keramettin, özür dilerim. Bütünüyle benim sucum. Tüm söylediklerimi geri alıyorum, Aziz mübarek Kadir gecesinde gerek yok gerilmesine ortamın. Sen geriyorsun diyenler de demesin, diyorlarsa da Canları sağolsun. Bunu da sakın R olarak alma keramettin, hakikaten türkiyedeysen oturup iki çay içerken tüm samimiyetimle söylüyorum belgeleriyle birlikte göstericem. Eee adres vericen dimeee.

Üniversiteler terör yuvalarına dönmüş anasını satayım.
Asıl insanları tanımadan, dinlemeden, yargılamadan hüküm vermek teröristliktir. Hoşunuza gitsede gitmesede, bu ülkede bu gençler oldukça, belki onların tarafında olmasan da belli ki fikirlerini desteklediğin geri kafalılar bir gün arkalarına bakmadan kacacaklar.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Üst Alt