Boğaziçi Üniversitesi'nde Öğrenciler Konuşma Yapan Rektörü Protesto Etti - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Boğaziçi Üniversitesi'nde Öğrenciler Konuşma Yapan Rektörü Protesto Etti

kişinin kendisi gibi düşünmeyen terörist oluyor bu ülkede , ya bendensin yada düşünemezsin anca terörist olabilirsin yani uzaya uydu fırlatan ODTÜ terörist faliyetleri için fırlattı o uyduyu mesela ülkede muhafazakar olmayan batılıların hepsi DHKPC li olmuş orası çok komik :D

Üniversiteler terör yuvalarına dönmüş anasını satayım.
Sorma be kardesim, biri dhkpcli serefsizleri savunur, digeri gider fetoculerle yataga girer...

Ama varya ben bi sey soyliyim, BALIK BASTAN KOKAR...

Universitelerde donen ahlaksizligin haddi hesabi yok. Kim kiminle sevisiyor belli degil, insanlar kizli erkekli kalmayi bile normal karsilar olmus... Gizli kuytu koselerde hep sex donuyor. Universiteler kerhaneye donmus..

InsaAllah daha aydinlik daha mutlu yarinlara senin gibilerle beraber yuruyecegiz... Once klavye monte edicem deyip sonra adres vermeye cekinen korkaklarla degil..

Hadi eyvallah..

Aha namuz bekçileride çıktı piyasaya tam olduk.
Ayıptır sormasıda size ne kim kiminle ilişkiye girdiğine yahu.
Sizler mi hesap vereceksin len öbür taraftda onların yerine ? Bu tür çakma namuz bekçileri sayesinde ülke bölündü resmen be. Karışmayın milletin özel hayatına yahu, gerizekalımısınız siz bu kadar yahu.

Sorma be kardesim, biri dhkpcli serefsizleri savunur, digeri gider fetoculerle yataga girer...

Ama varya ben bi sey soyliyim, BALIK BASTAN KOKAR...

Universitelerde donen ahlaksizligin haddi hesabi yok. Kim kiminle sevisiyor belli degil, insanlar kizli erkekli kalmayi bile normal karsilar olmus... Gizli kuytu koselerde hep sex donuyor. Universiteler kerhaneye donmus..

InsaAllah daha aydinlik daha mutlu yarinlara senin gibilerle beraber yuruyecegiz... Once klavye monte edicem deyip sonra adres vermeye cekinen korkaklarla degil..

Hadi eyvallah..

Terbiyesiz herif.

Aha namuz bekçileride çıktı piyasaya tam olduk.
Ayıptır sormasıda size ne kim kiminle ilişkiye girdiğine yahu.
Sizler mi hesap vereceksin len öbür taraftda onların yerine ? Bu tür çakma namuz bekçileri sayesinde ülke bölündü resmen be. Karışmayın milletin özel hayatına yahu, gerizekalımısınız siz bu kadar yahu.
Karisirim kardrsim karisirim.

Muhafazakar kesim bu ulkenin buyuk bolumunu olusturuyor. Insanlar bu ahlaksizliklar ve yoldan cikartilan cocuklar yuzunden cocugunu universiteye gondermek bile istemiyorlar. "Okursa dinsiz olur." diye dusunuyor herkes. Ehh haksiz da sayilmaz. Orasi da benim gozumde hucredir. Orada insanlarin beynini yikayarak turk aile geleneklerinden uzaklastiran herkes benim gozumde zararlidir. Bunlara karsi daha uyanik olmaliyiz.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kufretmicem ugrasmayin.

Gunaha girmem bos yere.

Seviyenize de inmem ne kadar isteseniz de...

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt