Bombalar Patlıyor ( Eboue,Adebayor,Drenthe) - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bombalar Patlıyor ( Eboue,Adebayor,Drenthe)

Cevap: Bombalar Patlıyor ( Eboue,Adebayor,Drenthe)

Hakan Balta'yi kadroma yazdigimi hatirlamiyorum
dancin.gif

-------------Muslera------------

Sabri--Servet--Ujfalusi---Drenthe

------------Melo--Selcuk--------

Kazim/Volkan-------------Arshavin

---------------Arda--------------

---------------Baros-------------

Eboue kazim ve volkandan üstün bir oyuncu degil. Yabanci 1 forvet hakkimiz daha var. Adebayor kiralik olarak gelecek..2 kiralik fazla degilmi ? Bence oyunu yönlendirecek bir playmaker almaliyiz.

ARSHAVIN (!) :D

Bu üç isim gelirse, store 2 saat içinde bomboş olur,toplu kuş ölümleri gerçekleşir,taraftar çıldırır :D vb gibi şeyler gerçekleşir kanımca.

Sabri--Servet--Ujfalusi---Drenthe

------------Melo--Selcuk--------

Kazim/Volkan-------------Arshavin

---------------Arda--------------

---------------Baros-------------

Eboue kazim ve volkandan üstün bir oyuncu degil. Yabanci 1 forvet hakkimiz daha var. Adebayor kiralik olarak gelecek..2 kiralik fazla degilmi ? Bence oyunu yönlendirecek bir playmaker almaliyiz.

ARSHAVIN (!) :D
iyide eboue bek degilmi?

Adebayor çok zor gibi görünse de bence kiralık olarak kadromuza katabiliriz Haldun Üstünel döneminde M.City ile de iyi ilişkilerimiz vardı.Drenthe bana çok itici geliyor sevemedim gitti ayrıca kendini pek geliştiremedi yaşı genç gerçi ama.Eboue'yi ise çok istiyorum çok etkili olur sağ bekte artık rahat bir nefes alırız :) Kadromuz en mantıklı şöyle olabilir ;

Eboue---Servet---Ujfalusi---Çağlar

Kazım----Melo----Selcuk-----Arda

--------Elmander------Baros------

Adebayor gelirse Baros gidecek herhalde, zira 4 forvet 4'u de yabanci musriflikten baska bir sey degil.

3üde hikaye alamayız imkansızı başarıp alırsak ligi paramparça ederiz düşünemiyorum bile o yüzden 3 üde gelmez :asd:

Adebayor çok zor gibi görünse de bence kiralık olarak kadromuza katabiliriz Haldun Üstünel döneminde M.City ile de iyi ilişkilerimiz vardı.Drenthe bana çok itici geliyor sevemedim gitti ayrıca kendini pek geliştiremedi yaşı genç gerçi ama.Eboue'yi ise çok istiyorum çok etkili olur sağ bekte artık rahat bir nefes alırız :) Kadromuz en mantıklı şöyle olabilir ;

Eboue---Servet---Ujfalusi---Çağlar

Kazım----Melo----Selcuk-----Arda

--------Elmander------Baros------

caglar ve elmander olmamis.

Üst Alt