Boniface N'Dong Resmen Galatasaray MP'da - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Boniface N'Dong Resmen Galatasaray MP'da

Cevap: N'Dong Galatasaray MP'da

Sezon başladıktan sonra rakiplerin ve bizim takımın oyununu görünce daha iyi bir değerlendirme yapılır elbette ama bahsi geçen transferler bittiği takdirde Eurocup'ın en büyük favorilerinden biri olacağız.

Ndong savunma olarak 1'e 1'de daha yararlı olur . Şutu olmayan fazla atletik olmayan ancak pota altında muazzam bitiricliği ile tanınır . Birde pasları fazla alamaz kendine , çok güzel pas gelirse boşta olursa atar .

sen hiç regal barcelona'nın maçalrını izledinmide konuşuyuyorsun ? Avatarda Jaka Lakoviç'in 3'lü fotosu . Bundan rahatsız oluyorsan git fbnin forumuna

Lakovici görmekten rahatsız oluyorum evet. Futbolda Serkan Kurtuluştan ne kadar rahatsız oluyorsam orda da Lakovicten rahasız oluyorum.Takımı katleden adamın ne işi var avatarda?

Ndongun orta mesafe şutu iyi ayrıca

Lakovici görmekten rahatsız oluyorum evet. Futbolda Serkan Kurtuluştan ne kadar rahatsız oluyorsam orda da Lakovicten rahasız oluyorum.Takımı katleden adamın ne işi var avatarda?

Ndongun orta mesafe şutu iyi ayrıca

Lakoviç bu sene Euroleague maçlarında Gordon'dan sonra en iyi oynayan oyuncu . Ne çabuk unuttun o maçları . Birde neyini gördünde takımı katlediyor dedin . LeBron mu zannettin adamı ?

Hayırlı olsun, sevdiğim tarzda bir oyuncu, hareketleri, müdahaleleri, atışları net, savruk oynamıyor.

Yaşı konusunda da sorun olmaz, aynı seviyede rahat 2-3 sene oynar, hızlı başarı için iyi hamle.

Gelirse güzel olur da Ergin hoca henüz bitmedi demiş.

J.Gordon için de bütün siteler alacağı paraya kadar anlasıldı derken bizim cepheden görüşülüyor denmişti fakat kısa bir süre sonra acıklanmıstı. Keza Fener'de ki Batiste ve Sato transferleride aynı sekilde. Neden bu kadar bekletiliyor anlamıyorum.

Bu sene Lig büyük kefif verecek . Jamont , Jamon , Sato , Mccalaeb , Batiste , Domercant , Hawkins , Ndong , Farmar daha sayamıyorum bile .

Lakoviç bu sene Euroleague maçlarında Gordon'dan sonra en iyi oynayan oyuncu . Ne çabuk unuttun o maçları . Birde neyini gördünde takımı katlediyor dedin . LeBron mu zannettin adamı ?

Kusura bakmada. Lakovic bekleneni kesinlikle karsilayamadi. Cok sacma hatalar yapti zaman zaman. O tecrübede olan basketbolcunun yapmamasi gereken hatalar yapti.

Gordondan sonra Euroleaguedeki en önemli silahimizda Shippti.

NTV SPOR SON DAKİKA: Galatasaray Medical Park, Barcelonalı Boniface N'Dong ile sözleşme imzaladı.

Üst Alt