Brad Pitt, Muhteşem Yüzyıl’a geliyor


1-63610.jpg

Brad Pitt Muhteşem Yüzyıl dizisinde oynamak için geliyor! Muhteşem Yüzyıl Brad Pitt ile bir bölüm için anlaştı.Dünyanın en ünlü oyuncularından Brad Pitt Muhteşem Yüzyıl dizisinde konuk oyuncu olarak oynamak için anlaştı.Timur Savcı'nın sahibi olduğu TİMS Yapım şirketi tarafından çekilen yönetmenliğini Yağmur ve Durul Taylan kardeşlerin yaptığı Senaryosunu Meral Okay'ın yazdığı Halit Ergenç, Meryem Uzerli, Nebahat Çehrenin paylaştığı reyting rekorları kıran ve Kanuni Sultan Süleyman Han'ın döneminin anlatıldığı Muhteşem Yüzyıl dizisi önümüzdeki günlerde Brad Pitt'in kadroya katılması ile gündemin tek konusu olacak gibi görünüyor.Brad Pitt, Muhteşem Yüzyıl dizisinde bir bölümde oynamak için dizinin yapımcıları ile 2 Milyon Dolar karşılığında anlaştı. Pitt, Muhteşem Yüzyıl dizisinin Savaş sahnelerinde oynayacak. Muhteşem Yüzyıl'ın Brad Pitt'in oynayacağı sahneler önümüzdeki ay çekilecek..47 yaşındaki Brad Pitt, üç yıl sonra 50 yaşında sinema kariyerine son vereceğini açıklamıştı. Brad Pitt'in Muhteşem Yüzyıl dizisinde oynayacağı Yapım şirketi tarafından bir sır gibi saklanıyor...Aktör, katıldığı '60 Minutes' isimli televizyon programında bu kararını açıklayarak hayranlarını hayalkırıklığına uğrattı. Fakat Brad Pitt, Muhteşem Yüzyıl dizisinde yer alarak Türkiye'deki hayranlarının gönlündeki yerini bir kez daha sağlamlaştıracak...Tunç Erden Yakar / Turuncutime.comBrad Pitt, Muhteşem Yüzyıl’a geliyor | Focus haber
 
Cevap: Brad Pitt, Muhteşem Yüzyıl’a geliyorPolati cagirsaydilar ya dovus sahnelerine icimizden bir kahraman olaydilar ;)
 
Cevap: Brad Pitt, Muhteşem Yüzyıl’a geliyorBiz, tiyatro köşelerinde bir kaç kuruş kazanmak için gün dokuz doğuruyoruz. Adam bir bölüm için, 2 milyon alıyor. İyi para, güzel para...
 
Cevap: Brad Pitt, Muhteşem Yüzyıl’a geliyor2 milyon doları elaleme verceğinize üzerine üç beş daha ekleyin izlenebilir bi savaş filmi çekin. (tyler reisin düşmanı değilim)
 
Cevap: Brad Pitt, Muhteşem Yüzyıl’a geliyorTamam türk dizileri olağan üstü leş olabilir de Türkiye de bir yapımda 30 dk rol alması Brad Pittin şanından ne eksiltir ??
 
Cevap: Brad Pitt, Muhteşem Yüzyıl’a geliyorEger bölümün tamaminda gözükecekse ücret normal sayilir, sonucta film basi 15-20 milyon $ kazanan bir adamdan bahsediyoruz. Ama 2 dk gözüküp ölecekse o paraya günah tabi.
 
Cevap: Brad Pitt, Muhteşem Yüzyıl’a geliyor2 milyon doları elaleme verceğinize üzerine üç beş daha ekleyin izlenebilir bi savaş filmi çekin. (tyler reisin düşmanı değilim)cennetin krallığı,yüzüklerin efendisi,truva, tarzında ve kalitesinde bir türk filmi istiyorsan ''en az'' 130-140 milyon doları gözden çıkarman gerekir şimdiye kadar yapılmış en pahalı türk filminin 4 milyon dolarlık bütçe ile yapıldığını düşünürsek bazı şeyler okadar da kolay olmadığını anlarsın.
 
Üst Alt