GSC Scout - # Braian Samudio - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Emrenin futbol hayatını bitirdi desek yeridir

O pozisyon yaşanmasa gerçi böyle bir reaksiyon veremezdik herhalde.Yine de insan sağlığı her şeyden önemli.Keşke Emre sağlam olsaydı da yenilseydik.Başak'ı yine silkelerdik

Ben pozisyonun isteyerek olmadığı kanaatindeyim. Büyük şanssızlık oldu bence. Oyun tarzı hırçın birazda karakterinin payı var tabi.

Oyunculuğuna gelirsek baya iyi topçu Rize için.

Bir de sol bekleri var adı garip bir şey, bana göre ligin en iyi performans veren sol beki şu anda.

Bizim maçta pek gözükmedi ama iyi oyuncu diğer maçlarda gözlemlediğim kadarıyla.

isteyerek kim oyuncu sakatlar yahu sanssizlik var tabiki ama sut cekmek icin top o kadar acilirsa olacağı bu. Kimse 1 metre topu ac ve şut çek demez dikkatsizliğinin bedelini ödedi, futbolda olur böyle şeyler kendini affettirmek icin 400bin maas ile ekibimize katılabilir.

D7BefhqWsAACIDV.png

Tekrar buluşmuşlar helal lan Samudio

elbette pozisyon kazaydi. ama arabayla giderken onune birisi ciksa frene basmazmisin? basmadi. Ama suc bunda degil. Bunlara tesvik paralarini kim gonderdiyse onda.

elbette pozisyon kazaydi. ama arabayla giderken onune birisi ciksa frene basmazmisin? basmadi. Ama suc bunda degil. Bunlara tesvik paralarini kim gonderdiyse onda.
Teşvik paraları gotune girdi ben koç gönderdi sanıyordum ama onların dertleri daha büyük net olarak Göksel göndermiş ki kendisi İBB de kaybedilirse reisten sağlam bir fırça yiyecek bu sene kendisine akıtılan paranın haddi hesabı yok

Teşvik paraları gotune girdi ben koç gönderdi sanıyordum ama onların dertleri daha büyük net olarak Göksel göndermiş ki kendisi İBB de kaybedilirse reisten sağlam bir fırça yiyecek bu sene kendisine akıtılan paranın haddi hesabı yok

akbil maçında bile ne pislikler döndü. İki nizami golü iptal ettiler. Satın almadıkları kalmadı. Ama çok şükür hepsini alt etmeyi başardık. Akbile ölüm vuruşu gibi bir şey oldu bu. İmamoğlu da seçilince tekrar belini doğrultamaz bu uyduruk kulüp.

Üst Alt