Breaking Bad - Sayfa 51 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
spoiler

Walter reys skylerın patronunun ofisini bastığı sandalye savurduğu anlar hüzün doluydu onu bırak kemçuk ağızlı oğluna ben daha bi uys oluyorum

Walter Jr. fiziksel engeli nedeniyle babası yerine daha dominant, güçlü bir karakter olan eniştesini idol olarak örnek almasını normal karşılıyorum. Walt bu duruma sinir oluyordu. 2. sezonda bir bölümde Hank'e kafa tuttuğu bile olmuştu hatta.

Yamuk ağızlı yanlislikla üzümlü gevrek alan reise yapmadığını bırakmamıştı unutmadık

7b0e1a1b6cbcf9fe446a806e06043b95.jpg

Ne diziydi beee hayatımda böyle kral dizi görmedim. Helede bu kadar uzun hiç bir bölümü sıkıcı değildi hepsi sürükleyciydi acayip yapmışlar adamlar helal olsun.

Envoyé de mon iPhone SE en utilisant Tapatalk

Ne diziydi beee hayatımda böyle kral dizi görmedim. Helede bu kadar uzun hiç bir bölümü sıkıcı değildi hepsi sürükleyciydi acayip yapmışlar adamlar helal olsun.

Envoyé de mon iPhone SE en utilisant Tapatalk
Heisenberg reis kaç senedir avatarımı süslüyor. Breaking Bad den beri kaç dizi izledim ama hiç biri bunun tadına yaklaşmadı gözümde.

Bence de sıkıcı bölüm yoktu, tek sıkıcı şey Skyler denen uyuz karıydı.

Gesendet von meinem SM-A510F mit Tapatalk

Herkes skylerden sikayetci olduguna göre, demekki bölüm basi 40 dakikalik efsane american dizilerinde bile, illaki bir kafa düzen, story yi yavaslatan bir kadin oluyor.

spoiler

kesinlikle katılıyorum bu konuda sana renkdaş. ancak diziyi izleyip çok beğenenler özleyenler ciddi tepki gösterebilirler

Üst Alt