Breaking Bad - Sayfa 55 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
5.sezona başladım.Dizide kartel tarafı daha fazla işlenebilirdi.İnsanı bir yerden sonra gerçekten bayıyor.Aksiyon,gerilim bekleyen benim gibi büyük hayal kırıklığı yaşar.Maalesef beklediğimi bulamadım.Şu ana kadar nasıl sabrettim onu da bilemiyorum.Son sezonda ne olursa olsun fikrim değişmeyecek.Malûm 4 sezon izledim.Beklediğimi ancak 4.sezonun belli yerlerinde buldum.Uzun lafın kısası kesinlikle fazlasıyla abartılan bir dizi olduğunu düşünüyorum.

5.sezona başladım.Dizide kartel tarafı daha fazla işlenebilirdi.İnsanı bir yerden sonra gerçekten bayıyor.Aksiyon,gerilim bekleyen benim gibi büyük hayal kırıklığı yaşar.Maalesef beklediğimi bulamadım.Şu ana kadar nasıl sabrettim onu da bilemiyorum.Son sezonda ne olursa olsun fikrim değişmeyecek.Malûm 4 sezon izledim.Beklediğimi ancak 4.sezonun belli yerlerinde buldum.Uzun lafın kısası kesinlikle fazlasıyla abartılan bir dizi olduğunu düşünüyorum.
son sezonu en kötüsü

ozark da benzer bi tadı veriyor gibi biraz biraz. sarışın çiyan bi eş, gıcık bi ergen evlat, baş belası bi kayın brader/kayınço ya da ne deniyorsa bu tür akrabalara vs tabii walter white efsane bi karakter kolay kolay kıyaslanamaz kimseyle fakat veriyor o tadı işte

(y)

Bazı renktaşlarımız yererek büyük gaflete düşmüş
Kalitesi tartışmağa kapalı bir yapımdır sevmenler çatı katı aşk fln izliyodur b iht.

Reyis The Wire,Got,Sopranos gibi yapımlar varken BB'nin en iyi olması tam manasıyla bir akıl tutulmasıdır

Olay diyalogsa bu dizilerde en krallari var

Hikaye ise bu dizilerde neredeyse her oyuncu baş karakter...

Sevildiği için ve aklıma ilk bunlar geldiği için bunlari ilk söyledim de imdb den düşük pts almiş bir çok yapımı bundan iyi görüyorum

Herkesin beğenileri farklı

Üst Alt