Bruma: "Hem İstanbul'u hem de Galatasaray'ı özlüyorum" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bruma: "Hem İstanbul'u hem de Galatasaray'ı özlüyorum"

Eksiğini hissetmedik. Onlarda varlığını hissetmedi. Demekki 12,5 milyon euro iyi paraya kakalamışız seni.

Hissetmedik desek yalan olur. Rodrigues'in yerine Bruma olsaydı misal son Bursa maçını çok daha kolay ve erken çözerdik. Kanatların Feghouli-Bruma olduğunu düşünsene? Ligin 10 gömlek üstünde, o çok met edilen Q7-Babel kanatlarından 3 gömlek üstün

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Her zaman söylüyorum şimdi yineliyorum.

Armindo Bruma hiçbir zaman üst düzey bir futbolcu olamayacak.

Bunu en çok ifade eden kişi olduğum için, aklı sıra dalga geçenler vardı...Topla ani hızlanması ve yön değiştirmesi dışında pek bir ekstra numarası olmayan, topsuz oyunu hiç beceremeyen, temel fundamental özelliklerinin çoğu vasatın altında bir eleman bu. 18 yaşında da değil ki kendini onca yönden geliştirebilsin.

Çok başarılı bir paketleme örneği oldu, bizim kulüp pek beceremezdi böyle şeyleri, kimin emeği geçtiyse minnettar olmalıyız...

Ben sana iyi takımlara gidemezsin demedim, gitsen de tutunamazsın dedim.
Bruma'nın kariyeri genel düşüncenin tam tersi olabilir. Yani hiçbir yerde doğru dürüst tutunamayabilir. Bruma sorun çıkaran bir oyuncu, burada nazı geçti ama Avrupa'da gözünün yaşına bakmazlar bence. Pas verme veya vereme, geri gelme, kafana göre oyna bakalım ne oluyor. Veya her golden sonra rakip tribünleri tahrik edebilir mi acaba?
Emre Mor bizde her takımda banko oynatılır ama Dortmund'da yedek bekledi. Şimdilerde gözden çıkarıldı haberleri de var. Adamların eli güçlü, bir oyuncuya bakmıyorlar. O yüzden Bruma büyük bir takıma gitse bile bu kafayla barınması zor gibi görünüyor. He kendini toparlarsa ne ala, işler değişebilir. Yoksa Galatasaray'da el üstünde tutulduğu günleri mumla arar. Bekleyelim görelim.

Böyle olacagi belliydi. Galatasaray'da ilk 11 oyuncusuydu ve tribünlerin en cok begendigi oyuncularin basinda geliyordu. Maceraya girdi, olmayacagini gördü. O aile ortamini Almanya'da bulamaz. Velhasil kelam Rodrigues'i bir sekilde 8-9 milyon euro'ya satip Bruma'yi geri alsak müthis olur. Denayer gibi geldigi günden itibaren katki yapmaya baslar. Takim oyunundan uzak görüntü sergilemesini Avrupa'da hos karsilamazlar. Böyle yedek kalir

Böyle olacagi belliydi. Galatasaray'da ilk 11 oyuncusuydu ve tribünlerin en cok begendigi oyuncularin basinda geliyordu. Maceraya girdi, olmayacagini gördü. O aile ortamini Almanya'da bulamaz. Velhasil kelam Rodrigues'i bir sekilde 8-9 milyon euro'ya satip Bruma'yi geri alsak müthis olur. Denayer gibi geldigi günden itibaren katki yapmaya baslar. Takim oyunundan uzak görüntü sergilemesini Avrupa'da hos karsilamazlar. Böyle yedek kalir

Ben hala şansı olduğunu düşünüyorum, 5-6 haftada belli olmaz bu işler.

Ben hala şansı olduğunu düşünüyorum, 5-6 haftada belli olmaz bu işler.

Taraftar forumlarinda okdugum yorumlarda Sabitzer'in yerine oynasin diyenler hic de azinlikta degil öyle. Takima bir hareket getirdigini düsünüyorlar oyuna girdikten sonra. Biraz egoist olmasina fazla deginen olmamis. Umarim ilk 11 oyuncusu olur ve daha büyük yerlere gider. Bruma benim cok sevdigim bir futbolcu. Leipzig'in kadrosu ne zaman belli olsa acaba Bruma ilk 11'de mi diye hep bakarim. Amrabat gibi sürekli kiraya vermeyi düsünüyorlarsa hemen geri alalim derim seneye. Malaga, Watford derken Leganes'e gitmis simdi de.

Daha erken yav hemen asıp kesmişsiniz hepiniz. Tamamen teknik direktörün salaklığı. Saçma sapan tercihleri var.

Kulüp tarihinde ilk defa CL de deplasmana çıkıyorsun takımda CL oynamış çocuk pardon adam sayısı bi elin parmağını geçmez. Rakip Beşiktaş, belirli derecede ateşli taraftarı var boğucu bir atmosfer olacağı belli oyuncularının hepsi bebe.

Bu atmosferde oynamış ve rakibi tanıyan ve gecen sezon oynadığı maçta şov yapmış Bruma yı niye ilk 11 oynatmazsın ki.

Hasenhüttl'in maç sonu açıklamalarını dinledim de oyuncuların tecrübe eksikliğinden ziyade bu adamın da tecrübesizliği had safhada.

sent via GSC

Taraftar forumlarinda okdugum yorumlarda Sabitzer'in yerine oynasin diyenler hic de azinlikta degil öyle. Takima bir hareket getirdigini düsünüyorlar oyuna girdikten sonra. Biraz egoist olmasina fazla deginen olmamis. Umarim ilk 11 oyuncusu olur ve daha büyük yerlere gider. Bruma benim cok sevdigim bir futbolcu. Leipzig'in kadrosu ne zaman belli olsa acaba Bruma ilk 11'de mi diye hep bakarim. Amrabat gibi sürekli kiraya vermeyi düsünüyorlarsa hemen geri alalim derim seneye. Malaga, Watford derken Leganes'e gitmis simdi de.
Sabitzer dün sahadaki en iyi Leipzig oyuncusuydu. Suan kesilecek birisi varsa o da Forsberg olmalı. Berbat ötesi başladı bu sezona.

Zaten yazın gitmek istiyordu yanlış hatırlamıyorsam ama izin vermediler.

sent via GSC

Hz Mevlana' nın çok sevdiğim dizelerini hayatın hemen her alanında zaman zaman anımsarım;

“Her gün bir yerden göçmek ne iyi,
Her gün bir yere konmak ne güzel
Bulanmadan, donmadan akmak ne hoş,
Dünle beraber gitti cancağızım
Ne kadar söz varsa düne ait
Şimdi yeni şeyler söylemek lazım”...

Bruma' nın dönmesini isteyenlere rastlayınca hafızamı yokladım, unutmamışım!...

devre arası kiralayabilsek keşke tudor da okey dese

feghouli belhanda bruma

gomis

bu hucum hattı ıle her mac 4-5 atarız

Şahsen ben geri dönmesini kesinlikle istemem. İnanılmaz bencil bir adam şu anda bizim takıma monte etseniz takımı bozar. Beşiktaş maçında da görüldü alıyor topu 3, 4 adamın arasına dalıyor normal olarak da kaptırıyor. Tamam hızlı oyuncu ama futbol aklı maalesef yok zaten olsaydı şu anda real madrid, barcelona gibi takımlarda olurdu. Şu saatten sonra da büyük futbolcu olacağını düşünmüyorum zaten kendisi de çok ısrar etmişti gitmek için yapacak bir şey yok.

Tudor sevmez böyle oyuncuyu zaten bu kafayla kendini geliştiremeyeceğini hem bizim td hemde liepzing in td söylüyor
Bencede işi zor kendini kanıtlamanın te yolu olarak gol atmak olduğunu düşünüyor bunda da bizim geçmiş dönemlerde ki futbolcuya dayalı düzenin etkisi büyük ne yaparsan yap gol atarsan kimse bişey demez Selçuk podoski sienjder gibi adamlar son iki yıl yatarak arada gol atarak takımın bankosu oldular hele Selçuk üç frikik 4 penaltı atarak istatistik yaptı

..
9f3f96dac9a6fc6e1a0dc19e54a9f330.jpg

Bunu en çok ifade eden kişi olduğum için, aklı sıra dalga geçenler vardı...Topla ani hızlanması ve yön değiştirmesi dışında pek bir ekstra numarası olmayan, topsuz oyunu hiç beceremeyen, temel fundamental özelliklerinin çoğu vasatın altında bir eleman bu. 18 yaşında da değil ki kendini onca yönden geliştirebilsin.

Çok başarılı bir paketleme örneği oldu, bizim kulüp pek beceremezdi böyle şeyleri, kimin emeği geçtiyse minnettar olmalıyız...

Aynen öyle hocam. Bana göre futbolcuyu öne çıkaran şey zekasıdır. O zeka da Bruma'da yok. Hızlı, atik, adam eksilten bir oyuncu... Peki sonrası...

Yok!

Kontrolsüz güç, güç değildir.

Fosberg yerine dün 90 dk oynasaydı bjk çok zorlanırdı..Bizim takımlariçin hazır ama çok fırın ekmek yemesi lazım avrupa için

Üst Alt