Bruma'nın Menajeri: "Bruma kesinlikle ayrılmak istiyor!" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bruma'nın Menajeri: "Bruma kesinlikle ayrılmak istiyor!"

İnananı silksinler.

Oyuncularını kaybeden bjk ve transfer yapamayan fbyi deli bir korku esir almış.

__☆______☆_______☆_______☆__
Sent by Note 4, sponsored by Prandelli.

Brumaya laf atanlari anlamiyorum.Yerinde kim olsa aynisini yapar.Degil Bruma Muslera,Sneijder,Chedjou vs vs bunlarin yerinde kim olsa daha iyi bir takima gider vallahi.Türkiye de sürünüyorlar. Yeteneksiz ve beceriksiz yerlilerle oynamak zorunda kaliyorlar.

Akli olan kacar.

ya ben hakkaten bu işi anlamıyorum, Bosman yasasından beri kulüpler inek gibi sağılıyor. Futbolcu gitmek isterse elin kolun bağlı, kalmak isterse hiçbirşey yapamıyorsun. Umutlar Hamitler kontratı var diye yata yata trilyonları kapıyor. Bu işe bir çözüm bulmazlarsa tüm kulüpler batacak. Fifa bi kural çıkaracak, göndermek istediğin futbolcunun bir yıllık veya 6 aylık parasını verip gönderebilmelisin, böylece futbolun da kalitesi yükselir. Futbolcu kapıyor 4 senelik kontratı, deviriyor kıçını, böyle bişey olabilir mi. Böyle bi kural gelse futbolcu kovulmamak için kendini paralar.

Bu sekilde anlatilirsa hakli gibi gorunuyor ama unutmayin ki bir oyuncuya belirli bir ucret ve belirli bir sureli kontrati teklif eden taraf zaten klup , oyuncu bir imza attigi zaman suresi boyunca o parayi alabilecegi bir hayat duzeni kuruyor

Yatma kalkma gibi seyleri klup goz onunde bulundurmak zorunda , ona gore kontrat yaparsn ya da yapmazsin ,bu keyfiyet klube ait . O zaman yapmasin o sozlesmeyi ,gitsin rakibi yapsin o riski o alsin

Burada ana fikir talebin klupten gelmesi , rakami da sureyi de belirleyen klup , en onemlisi isteyip istememe hakki klubun . Ama imza sonrasi da elbette iki tarafin da haklari vardir

Üst Alt