"Bruma'yı devre arası transfer döneminde Avrupa’ya götürebilirim" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

"Bruma'yı devre arası transfer döneminde Avrupa’ya götürebilirim"

Bizim icin en onemlisi devre arasina kadar sozlesmesini uzatmak olur. Nazifoglu demis yakin zamanda bu konuda gorusecekmis Bruma ile. Bruma nin sozlesmesini en az 2021 yilina kadar uzatmamiz lazim, suanda 1 milyon euro civari sabit ucret aliyor bunu da 2 milyon euro ya yakin bir miktara cekebiliriz. Serbest kalma maddesi de 40 milyon euro olmali.

Bruma ya da anlatilmali burada simdilik kalmasi onun icin daha iyi olacaktir, duzenli bir sekilde her hafta ilk 11 de sans bulabiliyor, hedefi olan sampiyonluklar yasayan bir takimda, bu sene de sampiyon olursak seneye de CL de kendini gosterebilir. Boylece Portekiz milli takimi icin de cagrilma sansi yukselir 2018 Dunya Kupasi icin.

Bence genç bir oyuncu olarak kalmayı tercih edecektir.Tabi aklı başka yerlere çoktan gitmediyse çünkü riekerink gibi bir altyapı hocası var gençlere önem veriyor.Performansı üst düzey.Herşeyden önemlisi alternatifi yok.Avrupada büyük bir takıma gitse bile yedek bekleme ihtimali var.

Bence genç bir oyuncu olarak kalmayı tercih edecektir.Tabi aklı başka yerlere çoktan gitmediyse çünkü riekerink gibi bir altyapı hocası var gençlere önem veriyor.Performansı üst düzey.Herşeyden önemlisi alternatifi yok.Avrupada büyük bir takıma gitse bile yedek bekleme ihtimali var.
Ben suanda buyuk takimlarin Bruma nin pesinde oldugunu zannetmiyorum, ama orta duzey Avrupa takimlari ozellikle Ingiltere ve Almanya dan onu takip edebilir. Artik onlar da ekonomik olarak buyuk bonservis bedelleri odeyebiliyor. Belki menajeri onu o takimlardan birine goturmek isteyecektir.

Ben izin verdim 35 m Euro getir istersen sofor olarak çalıştır. Gotu boklu oyunculara 60 m sterlin veren mamulleri patlat ama.

yeni sözleşmede yıllık 3-4 milyon euro almak istiyor.menajer oyunları başlamış erkenden.menajeriyle para koparmanın peşindeyse iyi bir fiyata yollayalım yenilerini bulalım.

Üst Alt