BSL 20/21 H:27 | Galatasaray 110-70 Afyon Belediyesi | MS | 4 Nisan - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BSL 20/21 H:27 | Galatasaray 110-70 Afyon Belediyesi | MS | 4 Nisan

Göksenin eskiden iyiydi baya ama çok gerilemiş bir tane olumlu hareketini görmedim. Jackson ve Jefferson takımı ayakta tutuyor ama bu defans performansı ile maçın sonu gelir mi bilmiyorum. Rakip baya dar rotasyonla oynuyor gerçi bizde dar rotasyonla oynuyoruz 7 bilemedin 8 oyuncu var haliyle sonda yorgunluk olacak.

Aslında çok iyi ve çok kötü oyunculardan kurulu bir takımız. Crawford, Assem Marei ile Motum bence çok iyi oyuncular ama Jackson ile Jefferson çöp oğlu çöp. Yerlilerde Yiğit Arslan ortalama diğerinin yüzüne bakılacağı yok. Sene başı şu takıma 2 tane orta halli yerli 1 tanede elle tutulur yabancı alınmış olsa play-off oynarmış zor değil çöp bir lig var şu Afyon play-off oynayabilir hesap edin.

Futbolda Kayseri'nin falan götünü kurtaranların basketbolda aynısını yapacak mı göreceğiz.
Ligin 20.haftasinda düşmesi kesinleşen kayseriyi kurtaran guruhtan bu sene düşme olmayacak açıklamasını bekliyoruz

Üst Alt